Respawn.pl

Wyciekła potencjalna lista następnych map, jakie pojawią się na testach w Counter-Strike 2!

Autor: Michał Maćkowski
Mapy Counter-Strike 2

Trwają limitowane testy Counter-Strike 2, które na ten moment zawierają jedną mapę. To jednak następne plansze to tylko kwestia czasu, bo Valve ma zaplanowaną już kolejność ich dodawania. 

Counter-Strike 2 na ten moment nie jest dostępny dla wszystkich. Szczęśliwcy, którzy otrzymali dostęp do nowej wersji gry mają okazję już testować rozgrywkę na nowym silniku na mapie Dust 2. To jednak już niedługo powinniśmy doczekać się nowych map.

Mirage kolejną mapą dodaną do bety Counter-Strike 2?

Według kodu, jaki znalazł znany w środowisku Counter-Strike Aquarius, Valve ma już zaplanowaną listę map, która pojawi się w becie Counter-Strike 2. Jeżeli deweloperzy nie zmienią zdania, to kolejna w kolejce mapa do dodania to znany wszystkim dobrze Mirage.

To jednak nie wykluczone, że Valve zdecyduje się na dodanie więcej niż jednej mapy w tym samym momencie. Według kodu następny na liście ma być Overpass, Nuke i na końcu Ancient. Na liście z turniejowej puli map zabrakło Vertigo, Anubisa oraz Inferno. Jednak możemy być spokojni o te mapy, bo z pewnością znajdą się one już na oficjalnej premierze gry.

Data nowych map jeszcze nie znana

Na ten moment niestety nie wiemy, kiedy Valve planuje rozszerzyć listę map dostępnych w limitowanych testach Counter-Strike 2. Miejmy jednak nadzieję, że wraz z dodaniem nowej mapy, producent zdecyduje się na dodanie jeszcze większej liczby graczy, którzy mogliby przetestować nową wersję gry.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce