Respawn.pl

Wyciekły zdjęcia kolejnych map w Counter-Strike 2!

Autor: Michał Maćkowski
Anubis w Counter-Strike 2

Do premiery Counter-Strike 2 coraz bliżej, bowiem wakacje już za rogiem. Gracze aktualnie posiadający dostęp do bety mogą grać na mapie Mirage, a w sieci pojawiły się zdjęcia z innych plansz, jakie także zobaczymy niedługo w grze.

Counter-Strike 2 to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tych wakacji. Wciąż Valve nie udostępniło daty premiery nowej odsłony najpopularniejszego FPS’a na świecie, jednak pierwsze domysły mówią o początku lipca. To jednak niedawne zmiany w grze spowodowały także kolejne wycieki, w tym zdjęcia dwóch map z puli trybu turniejowego.

Counter-Strike 2. Wiemy, jak wyglądać będą kolejne mapy grze

Społeczność Counter-Strike 2 co chwile otrzymuje nowe informacje, nie do końca prosto ze źródła, jakiego moglibyśmy się najbardziej spodziewać. Tym razem do sieci wyciekły zdjęcia wyglądu kolejnych map w najnowszej odsłonie CS’a.

Anubis w Counter-Strike 2

fot. Twitter/@_ale_cs

Jako pierwsze do sieci wyciekły zdjęcia Anubisa, który wraz z nowym oświetleniem oferowanym przez Source 2 wygląda imponująco. Piaskowe budowle z połączeniem kanałów wodnych i wielu innych elementów budują jeszcze większy klimat na mapie. Ciekawe zatem, jak to będzie z FPS’ami….

Vertigo także wygląda bardzo dobrze!

Jeżeli lepiej odnajdujecie się na wysokości, to także mamy dobre informacje. Użytkownik Twittera o nicku _ale_cs  odnalazł także zdjęcia Vertigo, czyli niedokończonego wieżowca, który również prezentuje się niesamowicie na nowym silniku. Lepsze oświetlenie i ładniejsze tekstury widać od razu.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie tutaj.