Respawn.pl

Wygraj nagrody od Grześków w ramach deathmatch w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
Grześki, CS:GO

Grześki ponownie odpalają kolejny challenge dla swoich fanów w CS:GO. Po zabawie w chowanego przyszła pora na sprawdzenie umiejętności strzeleckich na mapach z grześkowymi elementami!

Grześki wracają do świata CS:GO i tym razem ponownie sprawdzą umiejętności swoich fanów w najpopularniejszym FPS na świecie! W ostatnich rozgrywkach pod patronatem streamera Jacob4TV gracze mieli okazje pochować się na specjalnych planszach i wygrać nagrody ufundowane od Grześków, w tym między innymi bluzy!

Sprawdź swoje umiejętności z Grześkami i wygraj nagrody

Po zabawie w chowanego przyszła pora na coś bardziej intensywnego. Tym razem na graczy już dzisiaj (2 grudnia) czekać będą specjalne rozgrywki w ramach deathmatch, na mapie z elementami kojarzącymi nam się z marką Grześków! Partner transmisji przygotował dla najlepszych graczy specjalne paczki wypełnione słodkościami oraz gadżetami!

Rozgrywka będzie polegać na standardowym deathmatch’u, gdzie każda eliminacja punktowana będzie za dwa punkty, a śmierć spowoduje odjęcie tej samej ilości punktów. Co ciekawe, jeżeli gracz pokona rywala poprzez strzał w głowę, na jego konto wpadnie dodatkowy punkcik, dzięki czemu łatwiej będzie mu uciec od rywala i zwyciężyć nagrody od Grześków! Cała akcja potrwa od 2 grudnia i 12 grudnia.

Zagraj na transmisji u Jacob4TV! 

Jutrzejsze wyzwania od Grześków jak zawsze będą transmitowane u Jacob4TV, który także razem ze szczęśliwcami sprawdzi swoje umiejętności. Transmisja odbędzie się już dzisiaj, w okolicach godziny 20:30.

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy