Respawn.pl

Wygraj pieniądze z puli 2500 złotych dzięki deathmatch CSGO z Grześkami!

Autor: Michał Maćkowski
Grześki, CSGO

Za nami kolejna akcja od Grześków w CSGO! Tym razem marka wafelków polanych czekoladą przygotowała dla fanów specjalny deathmatch, gdzie do wygrania jest pokaźna suma gotówki!

Kolejna przygoda przygotowana przez Grześki w CSGO wystartowała! Po rozgrywkach w chowanego, tym razem marka postanowiła sprawdzić umiejętności strzeleckie graczy na specjalnie przygotowanym deathmatchu, gdzie do wygrania jest pokaźna suma pieniędzy!

Na rozgrzewkę nie deathmatch, a 1 na 1 z Jacob4TV!

Grześki ponownie wraz z Jacob4TV przygotowały specjalne aktywności dla swoich fanów. Tym razem na dzień dobry gracze mogli zmierzyć się z popularnym streamerem w pojedynku jeden na jeden w CSGO, gdzie do wygrania były pakiety wafelków polane czekoladą. Dla utrudnienia, każda runda rozgrywana była na innej mapie, co dla wylosowanych widzów okazało się przeszkodą nie do przejścia, przez conikt nie zdołał pokonać streamera. Co jednak ciekawe, jeden z graczy miał obok siebie kibica w postaci młodszego brata i fana Jacoba, z którym mógł chwilę porozmawiać.

Pora na prawdziwą walkę w CSGO o duże pieniądze!

Jacob4TV rozpoczął także z Grześkami kolejny kilkudniowy challenge dla swoich widzów. Od teraz gracze mogą grać na specjalnym deathmatchu, gdzie pula nagród wynosi 2500 złotych. Najlepszy gracz, który zdobędzie najwięcej punktów, wygra aż 1250 złotych, a zasady są bardzo proste. Od 2 do 12 grudnia gracz, który zdobędzie najwięcej punktów na dedykowany serwerze wygrywa! Każda eliminacja to dwa punkty, każda śmierć to minus dwa punkty, a trafienie w głowę to dodatkowy punkt!

Śpieszcie się zatem, bowiem rywalizacja już się rozpoczęła. IP do serwera znajdziecie na ostatniej transmisji Jacob4TV.

Materiał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy