Respawn.pl

Wylosowano pary zamkniętych kwalifikacji do IEM Katowice 2017

Autor: Sergiusz Lelakowski

W nadchodzący weekend poznamy ostatnich uczestników Intel Extreme Masters Katowice 2017. W zamkniętych turniejach kwalifikacyjnych zobaczymy piętnaście ekip, jednak tylko cztery z nich zagrają w katowickim Spodku.

 

W stawce mamy przedstawicieli czołówki rankingu HLTV, czyli Fnatic, G2 czy Natus Vincere, a także młode składy, dla których jest to okazja do wypromowania się. BIG czy Epsilon dopiero czekają na swoje pierwsze wielkie sukcesy. Więcej o otwartym turnieju pisaliśmy w tym materiale.

Formacje trafiły do drabinki podwójnej eliminacji, zatem jedna porażka jeszcze niczego nie przekreśla. Wszystkie spotkania rozegrane zostaną w trybie BO3. Rywalizacje będą transmitowane na kilku zagranicznych kanałach, w tym także ESL.TV. Początek zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Kwali IEM Katowice 2017

@wiki.teamliquid.net

Mniej ekip, bo tylko cztery, oglądać będziemy w północno-amerykańskich eliminacjach. Tam także mamy drabinkę DE i spotkania BO3.

Pary pierwszej rundy:

  • Team Liquid vs. Misfits
  • CLG vs. Immortals

Z europejskich eliminacji na turniej główny awansują trzy ekipy, natomiast z amerykańskich jedna. Impreza w Katowicach zaplanowana jest na początek marca.