Respawn.pl

Wystartował Steam Summer Sale!

Autor: Michał Maćkowski
steam summer sale

Długo wyczekiwana promocja na Steamie właśnie ruszyła. Do 8 lipca na platformie możecie znaleźć niższe ceny gier, ze względu na Steam Summer Sale.

Wiele osób czeka na wyprzedaż na Steamie, bowiem wtedy wiele gier można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Promocja, która właśnie wystartowała, pojawiła się z okazji wakacji. Zatem nic nam nie pozostało, jak wejść na platforme i poszukać swoich wymarzonych gier w promocyjnej cenie.

Wyprzedaż na Steam to zawsze ciekawa sprawa dla graczy z całego świata, którzy polują na swoje wymarzone tytuły w atrakcyjnych cenach. Tym razem platforma ponownie przygotowała mnóstwo ciekawych okazji, z których skorzystać możemy do 8 lipca. Więcej o najciekawszych promocjach już niedługo przeczytacie na naszym portalu.

Pamiętajcie, że promocja trwa do 8 lipca do godziny 19. Oprócz promocyjnych cen, na Steamie znajdziecie karty z okazji Summer Sale, które możecie zdobyć za oglądanie kolekcji gier. Oprócz tego do zdobycia są emotki za skończenie opowieści także dostępnej w sklepie.