Respawn.pl

x-kom AGO i Anonymo zaczynają walkę w play-offach Snow Sweet Snow 2! W grze także EMERITOS BANDITOS

Autor: Krzysztof Sarna
reatz

Turniej Snow Sweet Snow 2 wkracza w decydującą fazę. Już dziś zaczynamy fazę play-off, w której będzie co oglądać, ponieważ polską flagę będzie reprezentować x-kom AGO oraz Anonymo Esports.

To już dzisiaj będzie miała miejsce pierwsza runda etapu pucharowego Snow Sweet Snow 2. Jednak miejsca na błędy nie będzie praktycznie wcale, ponieważ porażka oznacza pożegnanie się z zawodami. Jednak mamy dwie polskie formacje, a mowa tu o x-kom AGO i Anonymo, które pokazały, że potrafią wiele. 

Tym razem pierwsze do walki stanie x-kom AGO, które o godzinie 12:00. Podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa zmierzą się z czeskim Sinners. Po przeciwnej stronie stał będzie chociażby Tomáš “oskar” Šťastný. Jest to aktualnie 24. siła świata, która do dzisiejszego starcia przebyła taką samą drogę jak polska formacja, a więc trzy zwycięstwa, ale po drodze raz przegrała. Dla obu ekip taki mecz nie będzie niczym nowym, ponieważ te mierzył się 25 lutego w ramach Snow Sweet Snow 2 Regionals. Wtedy zwycięsko wyszli Czesi, którzy wygrali mecz rezultatem 2:1. Dzisiaj oczekujemy nie innego wyniku jak tego korzystnego dla “Jastrzębi”. Zwycięska drużyna zmierzy się już jutro w ćwierćfinale z Ninjas in Pyjamas.

Trzy godziny później rywalizować będą gracze Anonymo Esports, którzy teoretycznie będą mieli łatwiejsze zadanie, aniżeli AGO. Paweł “innocent” Mocek i spółka zagrają z fińskim HAVU, które na ten moment plasuje się na 55. pozycji światowego rankingu HLTV. Jednak w przeciwieństwie do Polaków, Jani “Aerial” Jussila i spółka wygrali trzy mecze z rzędu. Drużyna znad Wisły z kolei najpierw przegrała dwa pojedynki, by później wygrać trzy i w ostateczności awansować. Ciężko stwierdzić jednak coś więcej, wszak będzie to pierwsze spotkanie tych drużyn w historii. Wygrany zagra w ćwierćfinale, w którym czeka już Sprout.

A o godzinie 20:00 klasycznie, jak co poniedziałek swoją obecnością zachwyci nas EMERITOS BANDITOS. Piotr “Izak” Skowyrski i spółka zmierzą się z polskim zespołem MIYAGI. Będą to już drugie derby Polski w tym sezonie ESEA Intermediate z udziałem “Emerytowanych”. Na obecną chwilę kultowy zespół na swoim koncie ma pięć zwycięstw oraz dziewięć porażek.

Harmonogram poniedziałkowych starć polskich formacji prezentuje się następująco;

12:00 | x-kom AGO vs. Sinners – BO3 [Transmisja]

15:00 | Anonymo vs. HAVU – BO3 [Transmisja]

20:00 | EMERITOS BANDITOS vs. MIYAGI – Mirage [Transmisja]