x-kom AGO melduje się w finale Snow Sweet Snow 2!

Autor: Krzysztof Sarna

x-kom AGO wcale się nie zatrzymuje! Copenhagen Flames w półfinale Snow Sweet Snow 2? Żaden problem! “Jastrzębie” wygrały z Duńczykami i niebawem zagrają w finale.

Potyczka premiowana finałem Snow Sweet Snow 2 pomiędzy x-kom AGO a Copenhagen Flames rozpoczęła się od Traina wybranego przez Polaków. Michał “snatchie” Rudzki i spółka rozpoczęli po stronie terrorystów i wygrali ją wynikiem 8:7. Po wznowieniu Duńczycy już nie stawiali takiego oporu i nie byli tak kreatywni w ataku, jak formacja znad Wisły. Co prawda przy wyniku 11:9 dla “Naszych” jeszcze wszystko mogło się zdarzyć, ale w ostateczności do niczego nie doszło i podopieczni Mikołaja “miniroxa” Michałkówa na spokojnie zgarnęli pociągi.

Następnie rywalizacja przeniosła się na Vertigo. Polacy z początku grali po stronie broniącej, ale nieco przespali początkową fazę, czego dowodem jest wynik 2:9. W ostateczności pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 5:10. Chwilę później formacja ze Skandynawii była jeszcze bliżej wygranej po dopisaniu trzech kolejnych oczek. Polacy mieli jeszcze apetyt na powrót, ale ten zakończył się na dziesiątym punkcie.

Areną na wagę awansu do Snow Sweet Snow 2 był Nuke. Karol “rallen” Rodowicz i spółka ponownie zaczynali od strony broniącej i tym razem był to strzał w dziesiątkę. Mapa przynajmniej w pierwszej połowie nie nie miała kompletnie żadnej historii, wszak “Jastrzębie” przejechały się po Copenhagen Flames, czego dowodem są tylko trzy zdobyte rundy przez Duńczyków. Jednak zmiana stron przysporzyła problemów, ponieważ CF wygrało osiem odsłon z rzędu. Po tym na szczęście udało się dopiąć swego i awansować do finału.

x-kom AGO 2:1 Copenhagen Flames – Train 16:10, Vertigo 10:16, Nuke 16:12

Wielki finał Snow Sweet Snow 2 odbędzie się jeszcze dzisiaj. “Jastrzębie” zmierzą się o godzinie 18:00 z wygranym starcia HAVU kontra Winstrike. Zwycięzca decydującego meczu na swoje konto zainkasuje czterdzieści tysięcy dolarów.