Respawn.pl

x-kom AGO z dobrym startem, a Anonymo z bolesną porażką na początek głównej fazy Snow Sweet Snow 2

Autor: Michał Maćkowski
Rallen Monte

Za nami dzisiejsze spotkania z udziałem Polaków w ramach drugiego sezonu Snow Sweet Snow. Niestety nie był to idealny dzień dla kibiców, bowiem zwycięstwo zgarnęli tylko gracze x-kom AGO.

Nowy tydzień rozpoczęliśmy już o 9, bo wtedy swoje spotkanie rozpoczęli gracze Anonymo. Niestety pierwszy pojedynek w głównej fazie Snow Sweet Snow 2 nie poszedł po myśli Polaków. Ekipa Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego od samego początku miała problemy, co widzieliśmy już na początku Traina. Polski zespół nie potrafił zbytnio przebić się przez obronę rywali, co w jednym momencie poskutkowało rezultatem 1:8. Dopiero wtedy udało się Anonymo nieco wrócić do meczu i przed zmianą stron przegrywać 5:10. Niestety po zmianie stron nie doczekaliśmy się powrotu ze strony naszych rodaków, którzy pierwszą mapę oddali do dziewięciu.

Chwilę później drużyny zameldowały się na Overpassie, gdzie początek nie był aż tak tragiczny. Mimo że Polacy przegrali pistoletówkę i dwie kolejne rundy to potrafili szybko powrócić do pojedynku. Niestety przy stanie 4:4 SKADE ponownie wystrzeliło i uciekło swoim rywalom, co pozwoliło im wygrać pierwszą połowę 10:5 Po zmianie stron Anynomo wygrało pistoletówkę i próbowało gonić rywala, jednak bez skutecznie. Ostatecznie na drugiej mapie Bułgarzy także okazali się lepsi od Polaków i wygrali 16:11.

Anonymo vs SKADE – 0:2

  • Train – 16:9
  • Overpass – 16:11

Swoje spotkanie rozgrywali także zawodnicy x-kom AGO, którzy mają jednak powody do radości. Ekipa Damiana “Furlana” Kisłowskiego na start zmierzyła się z Movistar Riders i co najważniejsze poradziła sobie z rywalami już na dwóch mapach. Najpierw Jastrzębie zwyciężyły na Mirage do dziesięciu, a następnie domknęły spotkanie na Trainie do dziewięciu.

x-kom AGO vs Movistar Riders – 2:0

  • Mirage – 16:10
  • Train – 16:9

Rozgrywki w ramach Snow Sweet Snow 2 powrócą już jutro. Ponownie w akcji będziemy mogli ujrzeć x-kom AGO oraz Anonymo.