Respawn.pl

x-kom AGO zagra dziś o finał Funspark ULTI Regional Series 3

Autor: Krzysztof Sarna
Rallen Monte

Tak wielkiej szansy przed polską drużyną, jak ta teraz nie było już dawno. x-kom AGO stanie dziś przed szansą awansowania do wielkiego finału rozgrywek Funspark ULTI Europe Regional Series 3. 

Turniej z łączną pulą nagród trzydziestu tysięcy dolarów, w którym polska drużyna ma wielkie szanse na odniesienie ostatecznego zwycięstwa. Brzmi naprawdę pięknie, prawda? I rzeczywiście tak jest. x-kom AGO spośród czterech drużyn, które pozostały na placu boju Funspark ULTI Europe Regional Series 3 jest drugą najwyżej notowaną formacją. Już dziś podopieczni Mikołaja “miNIroxa” Michałkówa zagrają o wielki finał. 

Równo o godzinie 12:00 “Jastrzębie” rozegrają spotkanie półfinałowe przeciwko ekipie BLUEJAYS. Jest to zespół z Macedonii, który na ten moment zajmuje 80. miejsce w światowym rankingu HLTV. Jednak i oni pozytywnie zaskoczyli, zachodząc do najlepszej czwórki tego turnieju. W ćwierćfinale Daniel “dan1” Gligorov i spółka pokonali TTC. Natomiast Rodacy jeszcze przedwczoraj wyeliminowali HAVU. Nie da się ukryć, że z godziny na godzinę emocje ulegają podwyższeniu, ale nie ma się co dziwić. Damian “Furlan” Kisłowski i jego koledzy są murowanym faworytem tego pojedynku i aż nie chcemy myśleć, co musiałoby się wydarzyć, żeby AGO ten mecz przegrało.

O godzinie 15:00 natomiast rozgrywać się będzie równoległy półfinał, w którym Lyngby Vikings zmierzy się z Copenhagen Flames. Łączna pula nagród w Funspark ULTI Europe Regional Series 3 wynosi trzydzieści tysięcy dolarów, z czego dla najlepszej organizacji przewidziano połowę tej kwoty.

12:00 | x-kom AGO vs. BLUEJAYS – BO3 [Transmisja]