Respawn.pl

Strona główna » Xapso z drużyną CS:GO

Xapso z drużyną CS:GO

Autor: Sergiusz Lelakowski

Duńska organizacja Xapso ogłosiła skład swojej nowej drużyny CS:GO. W jej poczet wchodzą między innymi dwaj byli zawodnicy Playing Ducks, Sune “crZy” Hansen oraz Morten “coloN” Johansen. Organizacja zdecydowała się na wsparcie zespołu na czas trwania 18 sezonu ESEA Open z możliwością przedłużenia i rozszerzenia współpracy w przypadku osiągnięcia zadowalających wyników.

Po 2 spotkaniach, “coloN” i spółka mają na swoim koncie 2 zwycięstwa. Kolejne pojedynek Xapso rozegra 20 stycznia a ich przeciwnikiem będzie aTr eSports.

Kasper “DetlevSNitzEL” Kristensen:

“Po pierwsze, jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc ogłosić, że będziemy reprezentować barwy Xapso w 18 sezonie ESEA Open. Od jakiegoś czasu poszukiwaliśmy organizacji, która wesparłaby nasz udział w rozgrywkach ESEA. Kiedy dostaliśmy ofertę dołączenia do zespołu Xapso nie mogliśmy jej odmówić.

Nasz zespół jest dość nowy, więc nasza przyszłość nie jest jeszcze pewna. Zobaczymy jak potoczą się nasze losy. Chciałbym jeszcze raz podziękować Xapso, za wspieranie nas podczas ESEA! “

Christian “VIKINGdom” Badsted, właściciel organizacji:

“Jestem niezwykle szczęśliwy, że barwy Xapso ponownie pojawią się w CSGO. Uwielbiam oglądać tą gra i brakowało mi emocji związanych z udziałem w tych rozgrywkach. Początkowo zamierzamy skoncetrować się na lidzę ESEA ale być może w przyszłości roszerzymy pole naszej współpracy. Mam nadzieję, że nasi fani powitają serdecznie ten nowy i obiecujący skład i będą im kibicować w nadchodzących spotkaniach.

Skład Xapso:
dania Kasper “DetlevSNitzEL” Kristensen
dania Sune “crZy” Hansen
dania Morten “coloN” Johansen
dania Michael “gran” Troelsen
dania Lasse “Lass3” Moller