Respawn.pl

Xayoo złamał nos po pierwszym sparingu! DRASTYCZNE ZDJĘCIE

Autor: Krzysztof Sarna

Już za dwa tygodnie, w sobotę (14 maja) dojdzie do czternastej odsłony gali FAME MMA. Na ten moment zawodnicy przygotowują się do swoich starć i spędzają trudne chwile na macie. W szczególności do grona tych osób zalicza się Marcin “Xayoo” Majkut, który złamał nos już na swoim pierwszym sparingu. Trzeba przyznać, że zdjęcie nie wygląda zbyt ciekawie. 

Gala FAME MMA 14 budzi naprawdę wielkie zainteresowanie. Nie ma się jednak czemu dziwić, ponieważ karta walk została bardzo dobrze dopasowana. Sami włodarze organizacji mówili przecież, że jest to najbardziej zasięgowa karta w historii. W połowie maja będziemy świadkami długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Sergiuszem “NitroZyniakiem” Górskim a właśnie Xayoo. Majkut zdecydowanie nie próżnuje i trenuje, aczkolwiek pierwszego sparingu raczej nie może zaliczyć do udanych. 

Dokładnie wczoraj na Twitterowym profilu Xayoo Industries ujrzeliśmy bardzo drastyczne zdjecie Xayoo, które zobrazowało jego stan po pierwszym sparingu. Twarz 24-latka nie tylko została mocno poobijana. Majkut złamał także nos, ale mamy więcej informacji w tej sprawie dzięki Sylwestrowi Wardędze, który także zabrał głos na Twitterze.

Xayoo na sparingu złamał nos, dlatego wygląda jakbym go zgankował Warwickiem (coś niecoś potrafię). Na szczęście nie jest to złamanie z przemieszczeniem. Rozmawiałem z nim i walka na ten moment nie jest zagrożona – napisał “WATAHA”. 

Tak więc do walki dojdzie i nie jest ona zagrożona. To dobra informacja, kiedy zwrócimy uwagę na to, że twarz Majkuta wygląda naprawdę źle. Wystarczyłoby, że złamanie byłoby z przemieszczeniem, a sama kwestia odbycia się starcia mogłaby stać pod znakiem zapytania.

Gala FAME MMA 14 odbędzie się już czternastego maja. Wydarzenie będzie mieć miejsce w krakowskiej TAURON Arenie, co jednocześnie oznacza, że impreza zagości po raz pierwszy w tym obiekcie. Bilety zostały jednakże wyprzedane już jakiś czas temu. Druga konferencja przed FM14 odbędzie się 9 maja, w poniedziałek. Będzie to jednocześnie wielki event, ponieważ “konfa” również rozgrywać się będzie w TAURON Arenie, a podziwiać ją będzie mogło z miejsca nawet 3500 osób!