Respawn.pl

Strona główna » Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 zł!!

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 zł!!

Autor: Marcin Skrętkowicz

Każdy lubi takie opcje – właśnie ruszyła specjalna oferta na Xbox Game Pass Ultimate w wersji trzymiesięcznej. Za jedyne 4 zł można zyskać dostęp do przeszło 100 wysokiej jakości gier. Biorąc pod uwagę grudniowe rozszerzenie biblioteki tej subskrypcji to prawdziwa złota okazja.

Subskrypcja Xbox Game Pass Ultimate obejmuje ponad 100 wysokiej jakości gier na konsolę, komputer i urządzenia przenośne z systemem Android (beta), wszystkie korzyści z subskrypcji Xbox Live Gold i konto EA Play w jednej niskiej cenie miesięcznej.

Krótkie dni, długie noce

Do tego dodajmy niskie temperatury i niesprzyjającą aurę. Tak właśnie prezentują się najbliższe miesiące. Co najlepiej zrobić w tej sytuacji? Rozgościć się w zaciszu domowym i pograć w ulubione tytuły! By szybko nie znudziły się z pomocą przychodzi Xbox Game Pass Ultimate – teraz dostępny w wariancie trzymiesięcznym za jedyne 4 zł.

Na grudniowe rozdanie usługi Microsoft przygotował aż 17 nowych tytułów, a wśród nich takie perełki jak:

  • Control (Konsola i Urządzenia Mobilne z Android)
  • Doom Eternal (Konsola, PC, Urządzenia Mobilne z Android)
  • Gears Tactics (Konsola, PC, Urządzenia Mobilne z Android)

Mało? Dodajmy do tego arsenał EA Play z takimi legendarnymi seriami jak: FIFA, Need for Speed, Battlefield, Dragon Age, czy Mass Effect. Czyli wszystko, co misie lubią najbardziej.

Co lepszego mogło trafić się na, czekające tuż za rogiem, Mikołajki?