Respawn.pl

xelos pełnoprawnym członkiem Epsilon

Autor: Sergiusz Lelakowski

Jerry “xelos” Råberg, dotąd pełniący w barwach Epsilon rolę stand-ina, otrzymał propozycję dołączenia do ekipy na stałe, na co oczywiście jak najbardziej się zgodził.

Po sześciu tygodniach wspólnej gry z disco doplanem i jego kolegami, bo właśnie tyle czasu minęło odkąd z dalszego reprezentowania drużyny zrezygnował Andreas “mOkEn” Karlsson, 23-letni Szwed oficjalnie stał się pełnoprawnym członkiem zespołu.

Szczególny wpływ na decyzję o podjęciu z Jerrym długofalowej współpracy miał fakt, że mimo iż rating xelosa, który po rozegraniu 40 map wyniósł 0.92, nie zachwycał, Epsilon znalazło się dzięki jego wsparciu w najlepszej szóstce Europejskiego Minora, zapewniając sobie ponadto także miejsce w tegorocznych rozgrywkach DreamHack ZOWIE Open Summer, jakie odbędą się w dniach 18-21 czerwca w Jönköping, w Szwecji, co dla formacji spoza czołówki jest bez dwóch zdań nie byle osiągnięciem, a jak jeszcze uda się stanąć tam na podium, to już w ogóle.

Epsilon.csgo:
[flag se]Joakim “disco doplan” Gidetun[/flag][flag se]Jerry “xelos” Råberg[/flag][flag se]William “draken” Sundin[/flag][flag se]Fredrik “REZ” Sterner[/flag][flag se]Fredrik “freddieb” Buö[/flag]