Respawn.pl

Strona główna » xQc w miesiąc przegrał kilkadziesiąt milionów złotych. Wszystko na Twitchu

xQc w miesiąc przegrał kilkadziesiąt milionów złotych. Wszystko na Twitchu

Autor: Aleksander Kurcoń

Hazard to niebezpieczny nałóg. Coś o tym wie słynny streamer xQc, któremu policzono, ile pieniędzy przegrał na graniu w Slots. Mowa o kwocie 8 milionów dolarów, czyli w przybliżeniu 35 milionów złotych.

Jak szaleć to szaleć. Takie podejście przyświecało xQc, który na swoich transmisjach grał Slotsy. Pewne konto na Twitterze postanowiło prześledzić historię jego zakładów, by sprawdzić bilans streamera. Wynik jest porażający.

Profil xQcUpdates sprawdził zakłady, które zostały rozegrane na przestrzeni ostatniego miesiąca. Warto dodać, że rachunek został stworzony na podstawie danych ujawnionych na transmisjach. Nie można wykluczyć tego, że xQc grywał Slotsy również poza nagraniami. Jak więc wyglądają liczby?

CZYTAJ TAKŻE: Nowy rekord s1mple’a. 24-latek MVP BLAST Final Spring 2022

Według obliczeń streamer przegrał łącznie ponad 8 milionów dolarów. Największy zysk podczas jednej sesji wyniósł 1,8 miliona dolarów, zaś strata prawie 2,2 miliona dolarów. Liczby bolą jeszcze bardziej, jak przeliczymy je na złotówki. Biorąc pod uwagę obecny kurs dolara, czyli w okolicach 4,5 PLN, wychodzi na to, że xQc przegrał ponad 35 milionów złotych. W miesiąc.

Oczywiście nie można wykluczyć tego, że całość zabawy i tak zasponsorowało kasyno, a ponadto streamer skasował jeszcze wynagrodzenie za promocję. W końcu xQc jest najpopularniejszym streamerem na Twitchu. Streamuje co dwa dni, czasami codziennie, a mimo to potrafi utrzymać średnio 71 tysięcy widzów na swoich transmisjach.