Respawn.pl

Youngsters przegrali z Winstrike, mix Pashy zakończył swoją przygodę z UCC Summer Smash

Autor: Aleksander Kurcoń

Youngsters przegrali z Winstrike 0:2 w ramach rozgrywek UCC Summer Smash. Tym samym mix Pashy odpada z turnieju z bilansem 0-3.

Spotkanie rozpoczęło się na Mirage’u. Początkowo mogło się wydawać, że był to dobry wybór Youngsters, ponieważ wygrali oni pierwsze dwie rundy po stronie TT. Później jednak nadszedł okres kompletnej dominacji Winstrike. Rosyjsko-litewsko-ukraiński team seryjnie wygrywał kolejne rundy, nie pozwalając przeciwnikom nawet na podłożenie bomby. Polacy przerwali tę serię w 12. rundzie, jednak był to jednorazowy wypadek w ich wykonaniu. Do końca meczu punkty wpadały już tylko na konto Winstrike, przez co mapa zakończyła się pogromem 16:3.

Po Mirage’u zawodnicy przenieśli się na Dust2. I tu początkowo wiele się nie zmieniło. Winstrike wygrał aż sześć rund z rzędu, a obok Vladyslava “bondik” Nechyporchuka błyszczał Aleksey “El1an” Gusev, który dzisiaj zastępował Georgija “WorldEdit” Yaskina. Youngsters jednak nie zamierzali się poddawać i głównie dzięki licznym fragom Krzyśka “Goofy” Górskiego wygrali pięć rund. To był jednak ostatni zryw Polaków w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 10:5 dla rywali naszych rodaków. W następnych rundach Winstrike kompletnie dominował przeciwników i wygrywając niemal bez strat, stworzył sobie 9-punktową przewagę.  Youngsters starali się jeszcze o come-back, ale ich próbę zakończył bondik triple-killem w 26. rundzie. Tym samym Dust2 zakończył się wynikiem 16:10 dla zawodników z regionu CIS. Youngsters ostatecznie kończy przygodę z UCC Summer Smash z bilansem 0-3.

Youngsters 0:2 Winstrike – Mirage 3:16, Dust2 10:16