Respawn.pl

Zagraj w Overwatch za darmo

Autor: Sergiusz Lelakowski

Overwatch lada moment kończy pół roku. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, Blizzard umożliwi Wam przetestowanie gry przez kilka dni za darmo. 

 

Darmowy weekend z Overwatch rusza za tydzień 18 listopada i potrwa do godziny 23:59 21 listopada. Niezależnie od tego, czy gracie na PC czy konsolach – nowy hit Blizzarda przetestujecie na wybranej przez siebie platformie.

Co ciekawe, nie będą wiązały się z tym żadne ograniczenia. Przetestujecie wszystkie 13 map i 22 bohaterów. Zdobyte doświadczenie, skórki czy skrzynki zostaną zachowane i jeśli zakupicie grę, będziecie mogli z nich korzystać.

Z nadchodzącym darmowym weekendem wiąże się zapewne fakt, iż wtedy premierę będzie miała Sombra – zapowiadana jeszcze przed premierą gry postać, która na pewno zmieni sposób, w jaki rozgrywane są spotkania. Dlatego też wspomniane wydarzenie nie tylko umożliwi sprawdzenie gry, ale też nowej zawartości w grze – o ile plotki okażą się prawdziwe.

By zagrać za darmo w Overwatch należy pobrać aplikację Battle.net i pobrać grę, gdy opcja zostanie odblokowana. W przypadku konsol należy przełączyć się na kartę produktu w Xbox Live/Playstation Store. Ważne jednak, by mieć wykupiony abonament na swojej platformie – w przeciwnym razie gra online nie będzie możliwa.