Respawn.pl

Zagraj w turnieju od Electronic Gaming Masters i pojedź na LAN’a z pulą nagród 5000 złotych!

Autor: Michał Maćkowski

Marzysz o wyjeździe na turniej LAN i chcesz powalczyć o nagrody w wysokości 5000 złotych. Teraz jest na to okazja, a to wszystko dzięki turniejowi od Electronic Gaming Masters.

Electronic Gaming Masters ogłosił kolejny turniej dla fanów CS:GO, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w najpopularniejszych FPS na świecie, a zarazem wygrać szansę na wyjazd na turniej lanowy, w którym pula nagród wyniesie aż 5000 złotych!

Electronic Gaming Masters Summer 2023 z pulą nagród 5000 złotych!

Już w połowie lipca (16-17) w Olecku na Hali Lega odbędzie się turniej LAN’owy dla wszystkich fanów CS:GO, w którym pula nagród wyniesie aż 5000 złotych w gotówce. Dodatkowe zawodnicy rywalizować będą o puchar Burmistrza Olecka, ale i zarazem będą mieli okazję sprawdzić się na turnieju offline.

Aby dostać się na turniej, należy wejść na stronę eg-masters.pl i zapisać się do płatnych kwalifikacji. Wpisowe od drużyny wynosi zaledwie 100 złotych, a w rywalizacji w kwalifikacjach online udział weźmie maksymalnie 32 drużyny. Natomiast na samego LANa dostanie się połowa uczestników, które  przejdzie wcześniejsze eliminacje .

fbprom

Wejdź do gry już teraz!

Liczba uczestników jest ograniczona, a z każdym dniem ilość wolnych miejsc spada. Dlatego już teraz zapisz się do rozgrywek, bowiem rejestracja kończy się już 28 czerwca. Łącznie pula nagród w rozgrywkach wyniesie aż 5000 złotych! Najnowsze informacje o turniejach od Electronic Gaming Masters można znaleźć tutaj. 

Materiał powstał przy współpracy z Electronic Gaming Masters