Respawn.pl

Zagraliśmy naszą najgorszą gierkę od początku wspólnej gry – Izak i Rocket kończą Twitch Rivals na dziewiątym miejscu

Autor: Michał Maćkowski
Izak Hot16challenge

Niestety polski duet złożony z Piotra “izaka” Skowyrskiego oraz Marcina “Rocketa” Stasiaka nie zawojował drugiego dnia Twitch Rivals, tak samo jak Jerzy Janowicz i Piotr “Miniuwa” Bronszkiewicz. Ostatecznie polskie duety zajęły dziewiąte miejsce. 

Kolejna edycja Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown za nami. Niestety nie było nam oglądać polskiego triumfu w rozgrywkach, bowiem dwa polskie duety nie spisały się najlepiej w drugim dniu rozgrywek. Duety Piotra “Izaka” Skowyrskiego i Jerzego Janowicza zajęły dziewiąte miejsce, zgarniając przy tym 1000$.

Niestety dzisiaj zagraliśmy naszą najgorszą gierkę od początku wspólnej gry i to trochę przekreśliło nasze szanse w dalszej walce. W drugiej gierce już graliśmy swoje, ale to było za późno😥” – tak nie do końca udany występ skomentował Piotr “Izak” Skowyrski. Polski duet złożony z Piotrka i Marcina dość szybko został “skasowany” w pierwszej rozgrywce, przez co nie miał już zbyt dużych szans na dalszą walkę.

Ostatecznie najlepszym duetem w Twitch Rivals Call of Duty: Warzone Showdown okazał się ten, złożony z niemieckiego streamera KayzahR oraz SplashedCOD. Zawodnicy za zwycięstwo zgarnęli 20 000$. Pełną klasyfikację końcową znajdziecie tutaj.