Respawn.pl

Strona główna » zakk poza AlienTech

zakk poza AlienTech

Autor: Sergiusz Lelakowski

W brazylijskim składzie AlienTech doszło do zmiany zawodnika. Rafael „zakk” Fernandes opuścił zespół, organizacja nie podała jednak oficjalnej przyczyny rozstania.

Na portalu społecznościowym, AlienTech zamieściło informację o odejściu Rafaela, który z formacją związany był od grudnia 2015 roku. Zawodnik ma długą historię kariery. Jego początki sięgają czasów Counter-Strike: Source i takich drużyn jak: CNB, giveup czy Authority. Na scenie Counter-Strike: Global Offensive swoje pierwsze kroki stawiał w 2012 roku u boku ProGaming.TD. Obecnie, nieznane są dalsze plany Brazylijczyka.

Jego miejsce zajmie Guilherme „Dunek” Góes, były gracz Dexterity oraz g3nerationX, który w swojej karierze zazwyczaj pełnił rolę entry-fraggera. Pozostaje pytanie czy zmiana wpłynie korzystnie na rozwój zespołu i przede wszystkim jak zostaną wykorzystane jej efekty na przyszłych turniejach. Odpowiedź na to pytanie, poznamy w ciągu kilku kolejnych miesięcy.

AlienTech:

[flag br]William „Lul4” Elias[/flag][flag br]Ricardo „s1” Shinji[/flag][flag br]Felipe „fbm” Mengue[/flag] [flag br]Caio „zqkS” Fonseca[/flag] [flag br]Guilherme „dukeN” Góes[/flag]