Respawn.pl

Zanurz się w świecie gier z KFA2 Vivance-01!

Autor: Marcin Skrętkowicz

27-calowy monitor KFA2 Vivance-01 z matrycą IPS QHD zapewnia obraz ostry jak żyleta, realistyczne odwzorowanie kolorów i szerokie kąty widzenia, a dzięki szybkiemu panelowi ze wsparciem G-Sync gwarantuje lepsze wyniki w ulubionych grach.

KFA2, uznany producent kart graficznych i podzespołów komputerowych, przedstawia swój pierwszy monitor dla graczy, Vivance-01. Sprzęt łączy w sobie najwyższą jakość wykonania i wysokiej klasy panel, który oferuje świetne odwzorowanie kolorów, szerokie kąty widzenia i szybkość kluczową dla kompetytywnych shooterów.

27-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli) i odświeżaniu 165 Hz to idealne rozwiązanie dla wymagających graczy, którzy docenią również świetne odwzorowanie kolorów (99% pokrycia standardu sRGB oraz 95% DCI-P3) z 10-bitową głębią, wsparcie dla HDR.

Nie bez znaczenia są też niski czas reakcji plamki wynoszący tylko 1 ms (MPRT) i wsparcie dla synchronizacji adaptacyjnej w ramach G-Sync Compatible. Ta ostatnia odpowiada za synchronizację odświeżania monitora z klatkami generowanymi przez kartę graficzną, dzięki czemu gracze nie muszą obawiać się przycinania (stuttering) i efektu rozrywania obrazu.

Za sprawą zaawansowanej technologii flicker-free oraz trybu Low Blue Light monitor KFA2 Vivance-01 dba również o wzrok użytkownika – pierwsze rozwiązanie gwarantuje brak migotania obrazu, a drugie redukcję emisji niebieskiego światła, które męczy oczy w trakcie dłuższego użytkowania.

Nowoczesna stylistyka sprawia zaś, że KFA2 Vivance-01 świetnie prezentuje się na biurku gracza. Metalowa podstawa w kształcie litery V zajmuje niewiele miejsca na blacie, a bardzo smukłe ramki wokół ekranu sprawiają, że sprzęt idealnie sprawdza się w kilkumonitorowych zestawach. Urządzenie wyposażone jest w bogaty zestaw portów, w tym dwa DisplayPort 1,2, dwa HDMI 2.0 i złącze słuchawkowe minijack (3,5 mm).

Sugerowana cena producenta za KFA2 Vivance-01 wynosi 1399 zł, monitor trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu.