Respawn.pl

Zespół Snaxa trafi pod banderę Pompa Teamu?

Autor: Marcin Kapusta
Snax, Let us cook

Według informacji krążących w kuluarach, organizacja Szymona “IsAmU” Kasprzyka powróci na scenę CS:GO z impetem!

W ostatnich dniach w internecie huczy o potencjalnym powrocie Pompa Teamu na nadwiślańską scenę CS:GO. Tydzień temu medialne doniesienia potwierdził sam właściciel klubu Szymon “IsAmU” Kasprzyk. “Naklejki Pompa Teamu w CS-ie za rok. Wracamy do esportu tym razem z ogromnym wsparciem mojego przyjaciela, Konradem “Stormoonem” Kwaśniewskim.” – ogłosił za pośrednictwem Twittera.

Jak podają “Leaki polskiego podwórka CS:GO”, angaż w PT otrzyma Let Us Cook na czele z Januszem “Snaxem” Pogorzelskim. Polsko-rumuński kolektyw został powołany do życia na początku bieżącego roku, ale przez pięć miesięcy figurowania na scenie nie umiał znaleźć pracodawcy, który zapewniłby solidne struktury i organizacyjne zaplecze.

Pompa figurowała na nadwiślańskim podwórku od 2017 roku, posiadając w swoich szeregach takich graczy jak  m.in. Wiktor “mynio” Kruk, Dawid “lunAtic” Cieślak czy Filip “tudsoN” Tudev. Niemniej ciągłe zawirowania kadrowe oraz dokładanie prywatnych funduszy do interesu to czynniki, które spowodowały zwinięcie przez organizację przysłowiowych straganów. “Zawsze ślepo wierzyłem, że esport odda, naklejka na Dragon Lore’a, że sukcesy międzynarodowe, ale rzeczywistość mnie zweryfikowała i z przykrością stwierdzam, że esport nie oddaje.” – stwierdził wówczas IsAmU.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Pompa Teamu będzie wyglądał następująco:

  • Poland Janusz Snax Pogorzelski
  • Poland Sebastian fr3nd Kuśmierz
  • Poland Paweł byali Bieliński
  • Romania Raul “Blytz” Gligor
  • Romania Alexandru “s0und” Ștefan
  • Poland Adrian “IMD” Pieper (trener)