Respawn.pl

Zestaw dla cichego gracza!

Autor: Michał Maćkowski

Masz dość głośnych dźwięków wydawanych przez klawiaturę i myszkę? Mamy pewne rozwiązanie! Zestaw dla cichego gracza od Genesis, przez co nie będziesz przeszkadzał już domownikom podczas nocnych maratonów w swoim ulubionym tytule. 

Zestaw dla cichego gracza – graj po cichu na najwyższym poziomie

Budzisz swoich domowników podczas nocnego grania? A może praca Twojego sprzętu dekoncentruje Cię? Na pomoc przychodzą produkty Genesis, dzięki którym nadal możesz korzystać z wysokiej jakości sprzętu, a na dodatek obniżyć poziom hałasu wydawanego podczas rozgrywki. Zestaw dla cichego gracza to nic innego jak połączenie klawiatury i myszki posiadających zdecydowanie cichsze przełączniki i które nie odbiegają jakości wykonania od najlepszego sprzętu na rynku.

Genesis Thor 303 TKL Silent Switch – cisza większa o 20%

Genesis niedawno na rynek wypuścił nową wersję klawiatury Thor 303 TKL, która nieco różni się od swoich poprzedników. Polski producent postanowił bowiem zadbać o graczy, którym głośna klawiatura mechaniczna przeszkadza i zamiast standardowych przełączników, zdecydował się na Outemu Peach Silent. Co to w praktyce oznacza? Klawiatura z brzoskwiniowymi przełącznikami od Outemu jest o 20% cichsza od brązowych. Od teraz głośna klawiatura nie obudzi domowników i spokojnie można rywalizować całą noc.

Outemu Peach Silent różnią się od brązowych przełączników nie tylko głośnością, ale także mniejszą siłą aktywacji, mniejszym dystansem całkowitym i większym progiem aktywacji. Co istotne, klawiatura posiada opcję Hot Swap, dzięki czemu można błyskawicznie wymienić przełączniki bez potrzeby lutowania i posiadania wiedzy technicznej.  Z wymianą poradzi sobie każdy użytkownik, bowiem wystarczy wyciągnąć przełącznik za pomocą dołączonego metalowego narzędzia i włożyć nowy. Dzięki temu można w pełni dostosować parametry klawiatury do swoich preferencji oraz wydłużyć jej żytowność.

Zestaw dla cichego gracza, Thor 303 TKL

Cicha myszka to skarb – Genesis przychodzi na ratunek

Zestaw gamingowy dla cichego gracza ceniącego spokój i ciszę musi składać się także z myszki, która tak jak klawiatura, powinna posiadać niesłyszalne kliknięcia. Na pomoc także przychodzi Genesis, które w swoim asortymencie posiada dwie myszki z cichymi przełącznikami – Krypton 200 oraz Xenon 220 G2. Dlatego zaproponowany zestaw dla gracza, który liczy na mniejszy hałas podczas gry, może wybrać preferowanego przez siebie gryzonia.

Krypton 200 to myszka zapewniająca maksymalne DPI do 6400, które można zmienić dzięki przyciskowi umieszczonemu pod scrollem. Gryzoń dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu pozwala przypisać do sześciu przycisków specjalne ustawienia, które zostaną zapisane dzięki wbudowanej pamięci. Na dodatek Krypton 200 będzie cieszyć także nasze oko, a to dzięki ergonomicznej budowie oraz efektownemu podświetlenie RGB z efektem PRISMO. Co oczywiście istotne w zestawie dla cichego gracza, myszka posiada ciche przełączniki, przez co nie obudzimy domowników podczas nocnej rywalizacji.

myszka dla gracza, zestaw dla graczaW asortymencie Genesis znajdziemy także nową odsłonę myszki Xenon 220 G2, która także posiada praktycznie niesłyszalne kliknięcia. Nowa odsłona Xenona umożliwia nam ustawienie DPI od 500 do 12 800, a na dodatek posiada siedem programowalnych przycisków, które bardzo dobrze odnajdują się w grach z gatunku MMORPG. Oczywiście nie zabrakło wbudowanej pamięci i możliwości ustawienia przycisków pod dane akcje w dedykowanym oprogramowaniu, dzięki czemu możemy gryzonia idealnie dopasować do naszych potrzeb. Xenon 220 G2 posiada również podświetlenie RGB z efektem PRISMO.
Xenon 220 G2, zestaw dla cichego gracza

Cena za zestaw dla gracza

Dzięki naszej aktualnej promocji wszystkie produkty marki Genesis z kodem RESPAWN20 można zakupić aż z 20% zniżką. Klawiatura Thor 303 TKL Silent Switch z wymiennymi przełącznikami po dodaniu zniżki będzie tańsza aż o prawie 50 złotych.

  • Zestaw dla gracza złożony z  Thor 303 TKL Silent Switch + Krypton 200 po 20% zniżce kosztować będzie 247 złotych, zamiast 308 złotych.
  • Zestaw dla gracza Thor 303 TKL Silent Switch + Xenon 220 G2 po 20% zniżce kosztować będzie 271 złotych, zamiast ponad 338 złotych!

Potrzebujesz więcej sprzętu gamingowego?

Oczywiście żadna myszka nie może obejść się bez dobrej podkładki. A może do pełnego zestawu brakuje słuchawek? Nic straconego, bo marka Genesis w swojej ofercie ma mnóstwo sprzętu dla graczy, na który obowiązuje aktualnie 20% zniżka po wpisaniu w kodzie rabatowym w koszyku kod RESPAWN20! Śpiesz się z zakupem, bo promocja objęta jest limitem czasowym do 30 kwietnia.

Materiał powstał przy współpracy z partnerem serwisu – marką Genesis