Respawn.pl

zews dołączył do Team Liquid

Autor: Sergiusz Lelakowski

Niespodziewany obrót sytuacji w sprawie Wiltona “zewsa” Prado. Brazylijski były gracz dołączył do Team Liquid podczas Northern Arena, gdzie przejął funkcję trenera drużyny.

 

“zews” to m.in. były szkoleniowiec obecnego SK Gaming. 28-latek trenował “FalleNa” i spółkę w czasie ich największych sukcesów. W lipcu tego roku Prado wrócił jednak do aktywnej gry, przechodząc do Immortals w celu pomocy młodym Brazylijczykom zrobienia kroku naprzód. Po dobrym początku, “boltz” i spółka zaczęli grać źle, odpadając to z kolejnych turniejów. Organizacja ostatecznie zrezygnowała w listopadzie z byłego trenera, zastępując go Lucasem “steelem” Lopesem.

Teraz po “zewsa” zgłosiło się Liquid. Nie wiadomo jednak, jak długo Prado zostanie z zespołem, ponieważ co-CEO organizacji – LiQuiD112, powiedział, że trener będzie z drużyną do końca Northern Arena 2016 oraz IEM Oakland. Decyzja, co do zakontraktowania 28-latka na dłuższy okres nie jest jeszcze podjęta i prawdopodobnie najbliższe turnieje będą weryfikacją pracy Brazylijczyka.