Respawn.pl

Zgarnij freebet 25 złotych oraz bonus powitalny od GO+bet!

Autor: Krzysztof Sarna
GO+BET, FREEBET

Esport? CS? To nie wszystko! A jeśli już wszystko, to jednak nie do końca. Są i tacy, którzy nie wyobrażają sobie oglądania meczów Counter-Strike’a bez obstawiania. My wychodzimy im naprzeciw, ponieważ wraz z naszym partnerem, GO+bet przygotowaliśmy świetną akcję. Sprawdźcie, o co chodzi!

Freebet od GO+bet i Respawn.pl specjalnie dla Was!

Wraz z naszym sponsorem plebiscytu “Esportowe sztosy” przygotowaliśmy dla Was kapitalną ofertę, o której skorzystanie aż się prosi. Co więcej – nie ma w tym niczego skomplikowanego, a darmowy bet jest na dobrą sprawę na początek, a sięgnięcie po niego zajmie tylko kilka minut

25 złotych na start od GO+bet!

Do zgarnięcia na dobry początek jest 25 PLN. Wystarczy, że zarejestrujecie się na stronie bukmachera GO+Bet, zweryfikujecie konto i zaznaczycie zgody marketingowe. Nie zapomnijcie jednak o kodzie RESPAWN, wszak to właśnie dzięki niemu otrzymacie owego freebeta. Kwotę 25 złotych będziecie mogli wykorzystać do obstawiania spotkań esportowych, lecz nie tylko. Jeżeli zastanawialiście się bądź nadal zastanawiacie się nad spróbowaniem swoich sił w obstawianiu, to trudno o lepszą okazję. Nowo zarejestrowani gracze mogą rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem spotkań na GO+Bet bez wkładu własnego.

Co więcej, wpisanie kodu RESPAWN sprawi, że w przyszłości będziecie mogli brać udział w kolejnych aktywacjach organizowanych na stronie GO+Bet. Sam freebet natomiast nie przeszkodzi z możliwości skorzystania z atrakcyjnego Pakietu Powitalnego, uważanego za jeden z najatrakcyjniejszych wśród bukmacherów. O tym jednak w dalszej części artykułu. Więcej informacji oraz rejestracja dostępne są po kliknięciu w poniższy banner. 

ESPORTOWE SZTOSY BY GO+BET, FREEBETFreebet to nie wszystko, kolejne środki do zgarnięcia!

Na dobrą sprawę 25 PLN z okazji freebetu to nie wszystko. GO+Bet należycie chce przywitać nowych użytkowników i do zainkasowania są kolejne środki. Nieco więcej pieniędzy do zgarnięcia jest w bonusie powitalnym. Jak to dokładnie zrobić?

Wszystko za sprawą pakietu powitalnego 900 PLN. Sama akcja opiera się na bonusie 100% od wpłaty. Zatem jakie wymagania należy spełnić? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, przede wszystkim podstawowym kryterium jest rejestracja konta w GO+Bet. Domyślamy się, że zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych oraz weryfikacja konta są już za Wami, niemniej jednak to również ważne dwa aspekty.

BONUS 100% po pierwszej wpłacie!

Następną i kluczową czynnością jest wpłata, pierwsza wpłata w historii konta na minimum 50 PLN. W ten oto sposób dojdzie do bonusu 100% od wpłaty na naszym koncie. Żeby z kolei wypłacić pieniądze, należy czterokrotnie obrócić owym bonusem w następujący sposób: min. 3 zdarzenia, a kurs każdego min. 1.3, a także jednokrotnie obrócić depozytem, kurs całego kuponu musi wówczas wynieść min. 1.6.  W taki sposób zainkasować można bonus nawet do 300 PLN.

BONUS 300 PLN

GO+Bet na tym jednak nie poprzestał, wszak możliwy jest również cashback 500 PLN. Za niego odpowiada dokładnie “Zakład bez ryzyka 500 PLN”. Żeby po niego sięgnąć, należy zagrać pierwszy kupon, ale już po drugiej wpłacie w historii konta. Kupon natomiast musi spełniać następujące warunki: zagrany za minimum 20 PLN, a także jego maksymalny kurs całkowity wynieść może 10. W przypadku, gdy nasz kupon został rozliczony jako przegrany, na nasze saldo bonusowe otrzymamy 100% stawki, do 500 PLN. Natomiast w celu wypłaty pieniędzy należy trzykrotnie obrócić bonusem (min. 3 zdarzenia, kurs pojedynczego zdarzenia to min. 1.30).

FREEBET 100 PLN

Jak wspomnieliśmy o pakiecie powitalnym 900 PLN, tak też jest. Na liczniku wybiło już 800 PLN, tak więc pora na ostatnią “setkę”. Tym razem mówić będziemy o freebecie 100 PLN. Żeby po niego sięgnąć, należy zagrać pierwszy kupon po trzeciej już wpłacie w historii konta.

Kupon musi spełniać następujące warunki: jego stawka to minimum 200 PLN, zawierać się na nim muszą 3 zdarzenia, całkowity kurs kuponu wynieść musi minimum 3.0, a kurs pojedynczego zdarzenia z kolei minimum 1.4. Co najważniejsze, niezależnie od tego, czy kupon okaże się wygrany, czy przegrany, 100 PLN i tak wyląduje na naszych kontach! Ostatnim punktem jest zagranie kuponu za freebet, na którym muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynosić min. 1.4.

Materiał powstał przy współpracy z marką GO+bet, partnerem plebiscytu ESPORTOWE SZTOSY!