Respawn.pl

Zły początek turniejów. Illuminar oraz Izako Boars przegrywają

Autor: Krzysztof Sarna

Polskie formacje na arenie międzynarodowej nie rozpoczęły udanie tego tygodnia. Illuminar Gaming oraz Izako Boars przegrały swoje spotkania w ramach meczów otwarcia odpowiednio Pinnacle Fall Series 2 Regionals oraz REPUBLEAGUE TIPOS 2.

Illuminar Gaming nieudanie rozpoczęło Pinnacle Fall Series 2 Regionals. Polacy przegrali w meczu otwarcia z Lyngby Vikings. IHG istatniało tylko na pierwszej, wybranej przez siebie mapie, a więc na Nuke’u. W pierwszej połowie organizacji spod szyldu “OKA” przyszło grać w ataku. Oskar “oskarish” Stenborowski i jego koledzy zdobyli tylko pięć punktów w grze po tej stronie (5:10). Po powrocie do zawodów było jeszcze gorzej, bo już po chwili 27. siła świata miała aż siedem punktów mapowych (8:15). IHG jednak zdołało wrócić do tego pojedynku, ale na przekór w ostatniej rundzie regulaminowego czasu musiało uznać wyższość Lyngby Vikings. Z kolei o Vertigo nie ma nawet co wspominać, bowiem Illuminar na tej lokacji nie istniało. Formacja znad Wisły przegrała 2:16 i tym samym rozpoczęło turniej od porażki.

Izako Boars również rozpoczęło turniej od porażki, ale mowa tu o REPUBLEAGUE TIPOS 2. IB mimo tego, że było stawiane w roli faworyta przegrało z Singularity 0:2. “Dziki” nie zdołały wygrać nawet na wybranym przez siebie Nuke’u i w konsekwencji uległy do dziesięciu. Taki sam stan rzeczy miał miejsce na Overpassie, wszak na nim podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego również zdobyli dziesięć oczek.

Poniedziałkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

Illuminar Gaming 0:2 Lyngby Vikings – Nuke 14:16, Vertigo 2:16

Izako Boars 0:2 Singularity – Nuke 10:16, Overpass 10:16