Respawn.pl

Zmiana w UBINITED

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zmiany na amerykańskiej scenie nie dotyczą jedynie męskich zespołów. Dłoń #NAShuffle dotknęła również jednego
z tamtejszych profesjonalnych żeńskich zespołów – UBINITED. Kilka minut temu organizacja powiadomiła, że z drużyną pożegnała się Mounira “GooseBreeder” Doobie.

GooseBreeder nie spędziła zbyt dużo czasu w szeregach drużyny, a w tym czasie UBINITED nie zdołało sięgnąć po żaden mistrzowski tytuł i radziło sobie niezbyt dobrze na arenie międzynarodowej. Była to jej pierwsza drużyna w karierze i to właśnie w niej wzięła udział w swoim pierwszym LANie.

Jej miejsce zajęła zawodniczka, która dotychczas reprezentowała szeregi Team Karma i razem z nimi zajęła pierwsze miejsce podczas Copenhagen Games 2015 – Benita “bENITA” Novshadian. Zawodniczka już wcześniej nosiła trykot UBINITED, gdy drużyna zdobyła mistrzostwo na ESWC. Dziewczyny razem z nowo-starą graczką mają zamiar ponownie stanąć na szczycie żeńskiej sceny.

Stephanie “MissHarvey” Harvey wypowiedziała się, że droga do sukcesu nigdy nie jest łatwa i tym razem musiały podjąć bardzo trudną decyzję o usunięciu Doobie. Harvey mówi również, że to z pewnością nie jest koniec kariery GooseBreeder, gdyż jest to niesamowity osób, które one jako drużyna kiedykolwiek poznały. MissHarvey wspomina również, że zna się
z nową zawodniczką od dawna, a ich drogi wielokrotnie się przecinały.

Głos oddała również Benita “bENITA” Novshadian, która zapewnia, że nie może doczekać się zdobywania jak największej ilości trofeów w czerwono-srebrnym trykocie.

Jest to zdecydowanie bardzo wartościowy nabytek patrząc na dotychczasową sytuację UBINITED. Drużyna aktualnie bierze udział w dwóch ligach: CEVO Main oraz ESEA-IM, gdzie właśnie zaczynają walkę o awans do wyższych sfer.

Skład UBINITED prezentuje się następująco:

  • us Christine “potter” Chi
  • us Diane “di^” Tran
  • us Benita “bENITA” Novshadian
  • ca Catherine “CAth” Leroux-Racette
  • ca Stephanie “missharvey” Harvey