Respawn.pl

Zmiany w brazylijskim Last Dance? Fnx na wylocie

Autor: Aleksander Kurcoń

Wkrótce “Last Dance” może nieco stracić na ważności. Pojawiły się informacje o tym jakoby Lincoln “fnx” Lau miał opuścić drużynę, a w jego miejsce wskoczy Marcelo “chelo” Cespedes.

Do takich informacji dotarł portal Dust2.com.br, który twierdzi, że w Imperial nadchodzą zmiany. Brazylijski zespół ma zaledwie sześć miesięcy, ale to młody “wiek” nie stoi na przeszkodzie, by przeprowadzić rotację w składzie. Co więcej, odejście fnxa jest już niemal pewne, pozostaje pytanie, kto wskoczy na jego miejsce.

CZYTAJ TAKŻE: Czy electronic słyszał Twistzza? Mamy nagranie z najważniejszego momentu finału IEM Cologne 2022

Otóż odpowiedź, że będzie to chelo nie była jeszcze niedawno tak oczywista. Na radarze organizacji znalazły się jeszcze trzy nazwiska. To Rodrigo “biguzera” Bittencourt, Lucas “Lucaozy” Neves i Jhonatan “JOTA” Wilian. Każdy z nich ma jednak sporą kwotę wykupu, co sprawia, że są poza zasięgiem Imperial. Bardziej prawdopodobne wydaje się wykupienie chelo.

Zastąpienie fnxa to sygnał z Imperial, że zespół nadal chce więcej. Przypomnijmy, że w krótkiej historii “Last Dance” organizacja zakwalifikowała się na m.in. IEM Dallas, a także PGL Major Antwerp 2022. Ponadto zespół pojawił się na Pinnacle Cup Championship, Roobet Cup czy IEM Cologne 2022 Play-in. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego drużyna FalleNa szuka nowego zawodnika za fnxa, który w 2022 roku prezentował się najsłabiej z całej piątki.