Respawn.pl

Zmiany w drużynie 31337

Autor: Sergiusz Lelakowski

Organizacja 31337 ogłosiła zmiany w składzie swojej dywizji CS:GO. Włodarze Polskiej organizacji zdecydowali się pożegnać z Krzysztofem “FARREL” Janickim , Sebastianem “KYF” Wolskim oraz Damianem “RAZORMACHINE” Machałą.

Na ich miejsce wybrano 3 zawodników reprezentujących jeszcze do zeszłego tygodnia barwy zespołu LastHope.  Są to:  Michał “mono” Gabszewicz, Przemysław “eL” Mienicki oraz Michał “oko” Głowaty.

Aktualny skład 31337.GO:
pol Sebastian “JOKER” Pawłowicz ? Kapitan
pol Paweł “REATZ” Jańczak
pol Michał “mono” Gabszewicz
pol Przemysław “eL” Mienicki
pol Michał “oko” Głowaty

Drużyna w tym składzie wystąpiła już w turnieju Winter is Coming CS:GO 5on5 QPAD Cup by allplay.pl. W półfinale przegrali 2:1 z Black Ravens i dziś o 19:00 zmierzą się w pojedynku o 3 miejsce z ePlay.

Komentarz kapitana zespołu Sebastiana “JOKER’a” Pawłowicza:

W naszym składzie doszło do znaczących zmian. Pożegnaliśmy Farella, KYF’a i RAZORA, 3 najlepszych jakich dotąd poznałem graczy, a prywatnie kolegów, którym dziękuję za wspólną grę przez ponad rok czasu. Razem z Pawłem, postanowiliśmy połączyć się z chłopakami z LastHope. Miejmy nadzieję, że zmiany wyjdą nam na dobre i pokażemy się z dobrej strony. Przed nami lan w Płońsku, myślimy oczywiście o czołowej lokacie. Co będzie, czas pokaże.