Respawn.pl

Strona główna » Zmiany w Heroic stają się faktem! refrezh poza wyjściową piątką

Zmiany w Heroic stają się faktem! refrezh poza wyjściową piątką

Autor: Marcin Kapusta

Najlepsza duńska drużyna CS:GO wdrożyła zmiany kadrowe. W ich wyniku Ismail “refrezh” Ali wylądował na ławce rezerwowej!

Zmiany przychodzą w zaskakującym momencie, ponieważ zaledwie tydzień temu Heroic zwyciężyło Pinnacle Cup Championship, czyli turniej rozgrywany w szwedzkim mieście Lund. Ekipa Caspera “cadiaNa” Møllera w wielkim finale pokonała swoich rodaków z Astralis, inkasując 100 tysięcy dolarów.

Wszystkie wielkie rzeczy muszą się kiedyś skończyć. Smutno mi opuszczać Heroic, ale nadszedł czas dla nich i dla mnie, aby poszukać nowych przygód. Na zawsze będę pielęgnować wspomnienia, które stworzyliśmy. Bycie częścią rodziny Heroic to czysta przyjemność i satysfakcja. Teraz trzeba patrzeć w przyszłość i jestem podekscytowany kolejnym rozdziałem.” – napisał refrezh za pośrednictwem Twittera. “Od początku tego 5-osobowego składu zawsze wierzyliśmy, że zespół jest zdolny do wielkich rzeczy. W ciągu ostatniego roku Heroic konkurowało z najlepszymi drużynami świata, ale miał trudności z wykonaniem tego ostatniego kroku. Dlatego postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.” – zawarli przedstawiciele Heroic w oficjalnym oświadczeniu.

Refrezh przywdział trykot Heroic pod koniec lutego 2021 roku, jednocześnie z Rasmusem “sjuushem” Beckiem. Były duet MAD Lions wszedł w buty Johannesa “b0RUPA” Borupa oraz Nikolaja “niko” Kristensena. Po tych roszadach formacja ponownie wspięła się na CS-owe wyżyny. W swoim debiucie triumfowała podczas 13. sezonu ESL Pro League. Później dołożyła do tego zwycięstwo w Pinnacle Winter Series 3, BLAST Premier Fall Showdown 2021, a także dotarła do półfinałów antwerpskiego Majora.

Znamy nazwisko potencjalnego następcy

Kilkanaście dni temu duński serwis TV SPORT ujawnił, że na celowniku Heroic znalazł się młody adept, Jakob “Jabbi” Nygaard, który dotychczas reprezentował Copenhagen Flames. Sam współwłaściciel kopenhaskiej organizacji przyznał, że Jabbi cieszy się największym zainteresowaniem spośród pozostałych członków drużyny.

Wzruszające pożegnanie swojego klubowego kolegi

Dziś żegnamy się z refrezhem. Cóż za podróż, którą przebyliśmy. Od dawnych czasów, kiedy po raz pierwszy graliśmy razem pod banderą Fragsters, by po latach rywalizować na największych scenach tej pięknej gry. Będę tęsknić za Tobą, życzę Ci wszystkiego najlepszego w przyszłości.” – ze wzruszeniem przyznał Martin “stavn” Lund, który miał okazję rywalizować u boku Ismaila już w 2018 roku w barwach Fragsters.”Dzięki refrezh za uczynienie tego zespołu wyjątkowym miejscem. Tak ciężko walczyliśmy i przeszliśmy przez wszystko razem. To był najlepszy czas w moim życiu, a Ty byłeś jego częścią.” – wtórował mu Rene “TeSeS” Madsen.

Z bólem serca ogłaszamy rozstanie z refrezhem. Podróż, którą przebyliśmy od Twojego przyjazdu, była spektakularna. Zaczęliśmy od trofeum, później zajęliśmy dwa miejsca w TOP8, a zakończyliśmy ze zdobytym trofeum. Kosztowało mnie to wiele łez i smutku. Jesteś wspaniałym przyjacielem z wielkim sercem. Jesteś wojownikiem i nigdy się nie poddajesz. Jestem zaszczycony, że spędziłem ten czas z Tobą, dużo mnie nauczyłeś na serwerze i poza nim. Dziękuje za udział w najwspanialszym okresie mojej długiej kariery.” – oznajmił Casper “cadiaN” Møller, prowadzący Heroic.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład Heroic będzie wyglądał następująco:

  • 🇩🇰 Casper “cadiaN” Møller
  • 🇩🇰 Martin “stavn” Lund
  • 🇩🇰 Rene “TeSeS” Madsen
  • 🇩🇰 Rasmus “sjuush” Beck
  • 🇩🇰 Jakob “Jabbi” Nyggard
  • 🇸🇪 Richard “Xizt” Landström (trener)