Respawn.pl

Strona główna » Zmiany w MIBR? Do drużyny dołączy doświadczony awper

Zmiany w MIBR? Do drużyny dołączy doświadczony awper

Autor: Aleksander Kurcoń

Marcelo “chelo” Cespedes odchodzi, a w jego miejsce wskakuje Henrique “HEN1” Teles. Tak przynajmniej mówią nam ostatnie doniesienia na temat MIBR.

Na brazylijskiej scenie też sporo wymian. W ostatnim czasie mówiło się o potencjalnym transferze do Imperial. Ekipa FalleNa miałaby pozyskać do siebie chelo z MIBR. 24-latek jest mocno łączony z Imperial i wygląda na to, że wkrótce dojdzie do transferu za nawet 200 tysięcy dolarów.

CZYTAJ TAKŻE: Reset rang i zmiana systemu matchmaking! – Aktualizacja CS:GO 2.08.2022

Rozmowy na linii Imperial – MIBR muszą być bardzo zaawansowane, skoro ci drudzy znaleźli sobie już zastępstwo! Tak przynajmniej twierdzi portal Dust2.com.br, według którego następcą chelo będzie HEN1. Doświadczony snajper obecnie jest bez drużyny, po tym jak w lipcu 2022 rozstał się z GODSENT. 27-latek przejąłby AWP w drużynie po Breno “brnz4n” Polettcie, który w rzeczywistości był tymczasowym snajperem.

Czy to będzie dobry ruch? HEN1 z pewnością nie należy do graczy z prostym charakterem. Na brazylijskiej scenie obskoczył już 90% organizacji, ale jakimś cudem do MIBR-u nigdy nie zawitał. W 2022 roku zmieniał już dwukrotnie drużynę, a w 2021 podjął szokującą decyzję o odejściu z FURII, by grać ze swoim bratem – Lucasem “LUCAS1” Telesem. Plany jednak w późniejszych miesiącach spalily na panewce.

Skład MIBR wyglądałby następująco:

  • mini flag icon of Brazil Raphael “⁠exit⁠” Lacerda
  • mini flag icon of Brazil Matheus “⁠Tuurtle⁠” Anhaia
  • mini flag icon of Brazil Jhonatan “⁠JOTA⁠” Willian
  • mini flag icon of Brazil Breno “⁠brnz4n⁠” Poletto
  • mini flag icon of Brazil Henrique “⁠HEN1⁠” Teles
  • mini flag icon of Brazil Bruno “⁠BIT⁠” Fukuda Lima (trener)