Respawn.pl

tabu odchodzi z Orgless

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawodnicy Orgless, którzy niedawno rozstali się z organizacją PixelFire żegnają ze swojego składu Benjamina “tabu” Vangstrupa.

Orgless, znane ostatnio jako PixelFire rozstali się z organizacją tydzień temu, gdy jak się okazało, warunki, jakie przedstawili zawodnicy przerosły zarząd formacji. Na ostatnim turnieju Europe Minor Championship pod ich banderą udało im się zdobyć 3-4 miejsce. Po tym sukcesie utracili dofinansowanie, jednak zespół postanowił walczyć o kolejny tytuł na Assembly Winter 2016. Podróż była ryzykowna, a droga do wygranej okazała się trudniejsza niż przewidywali, co poskutkowało ostatnim, niesatysfakcjonującym miejscem na liście.

49065

André “BARBARR” Möller w swojej wypowiedzi wyjaśnił ostatni spadek formy zespołu. Jak się okazało Benjamin “tabu” Vangstrup miał wiele szkolnych obowiązków i nie był w stanie poświęcić swojego czasu zespołowi. Na okres próbny wejdzie za niego Alexander “SKYTTEN” Carlsson, zawodnik znany ze swojej gry w CSGOBESTPOT.com.

Orgless:

[flag hu]Viktor “flash” Tamás Bea[/flag][flag hu]Bence “DeadFox” Böröcz[/flag][flag dk]Lasse “maeVe” Elgaard[/flag][flag se]Alexander “SKYTTEN” Carlsson[/flag][flag se] André “BARBARR” Möller [/flag]

[flag hu] Attila “boco” Árvai (trener)[/flag]