Respawn.pl

Zmiany w x-kom Team? Innocent i reatz na celowniku!

Autor: Piotr Ossowski

Coraz głośniej robi się wokół rzekomych zmian nadchodzących w ekipie x-kom Team. Jak podaje coraz więcej źródeł, na celowniku organizacji są Innocent oraz reatz.

Jak podaje Cybersport.pl, nadchodzą rotacje w głównym składzie drużyny x-komu. Wedle informacji uzyskanych przez ten portal, Krzysztof “Goofy” Górski oraz Grzegorz “jedqr” Jędras zostaną przeniesieni na ławkę rezerwowych. Powody takiej decyzji nie są znane. Sytuacja wydaje się być jednak dosyć zaskakująca. Jeszcze niedawno przecież obecny x-kom Team osiągnął jeden z większych sukcesów w historii organizacji, gwarantując sobie miejsce w ESEA MDL.

Wedle wielu doniesień oraz z rozmów osobistości będących w świecie polskiego Counter Strike’a można wywnioskować, że kandydatami na zastępców Górskiego i Jędrasa są dwaj zawodnicy, którzy obecnie poszukują drużyn. Paweł “Innocent” Mocek, który kilka miesięcy temu skończył swoją przygodę z Tempo Storm oraz Paweł “reatz” Jańczak. Ten jest obecnie na kontrakcie w devils.one, jednak jak wiadomo, na początku roku, został przeniesiony na rezerwę. Możemy więc łatwo wywnioskować, że władze x-komu będą musiały zapłacić za tego drugiego nieznaną nam kwotę odstępnego.

Przewidywany skład x-kom Team:

  • Oskar “oskarish” Stenborowski
  • Michał “mono” Gabszewicz
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Paweł “innocent” Mocek
  • Paweł “reatz” Jańczak