Respawn.pl

Znamy datę startu TOTY w FIFA 23!

Autor: Maks Bartosik

EA Sports ogłosiło, kiedy rozpocznie się promocja TOTY w FIFA 23. W grze pojawiły się także wyzwania będące przedsmakiem eventu drużyny roku.

Do startu promocji TOTY pozostało naprawdę niewiele czasu. O północy zakończyło się głosowanie na drużynę roku, co oznacza że przez najbliższe dni EA dokona finalnego wyboru. Wczoraj natomiast kanadyjska firma poinformowała, kiedy dokładnie wystartuje promocja Team Of The Year w FIFA 23.

CZYTAJ TAKŻE: FIFA 23: ZNAMY OFICJALNY SKŁAD TOTY!

Oficjalny start TOTY w FIFA 23 Ultimate Team zaplanowany został na piątek 20 stycznia na godzinę 19:00. Wtedy poznamy oficjalny skład tegorocznej drużyny roku, a do paczek trafią pierwsze karty Team Of The Year. Wchodząc do trybu FUT możemy zobaczyć ekran, na którym zaprezentowano również oficjalny design kart TOTY. Możecie zobaczyć go poniżej:

Rozgrzewka TOTY

W ramach przygotowań do TOTY, EA uruchomiło także serię rozgrzewek TOTY. Przez najbliższe dni do gry będą dodawane specjalne SBC (w tym ulepszenie codziennego logowania), wyzwania o ikony i inne atrakcje, które mają nam pomóc jak najlepiej wejść w promocję drużyny roku.

obraz 2023 01 18 012253245

SBC o ikony

W SBC pojawiło się też pierwsze z wspomnianych WBS ikon. Do odblokowania jest w nim Kaka w wersji prime. By zdobyć Brazylijczyka, trzeba wymienić sześć składów o łącznej wartości ok. 600 tysięcy monet.

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „EA SPORTS FUT23 OICON 91 CAM 91 PAC 86 SHO 88 PAS KAKÁ 92 DRI 44 44DEF DEF 73 PHY κκι SBC”

Fot. EA Sports

Nagrody za codzienne logowanie

Tak jak wspomnieliśmy, za ukończenie każdego z SBC “ulepszenie codziennego logowania” będziemy otrzymywać specjalne nagrody w postaci paczek. Łącznie do wykonania będzie 14 takich wyzwań, a nagrodą za zrobienie wszystkich jest dodatkowa paczka 3 piłkarzy 85+.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

W SBC pojawiło się również wyzwanie o paczkę z 10 kartami 83+, która może się przydać na piątkowy wieczór, gdy w paczkach będą już dostępne karty TOTY. By ją zdobyć, trzeba wymienić skład oceniony na 84, zawierający min. 3 karty 85+ i kartę in-form. Łączny koszt tego wyzwania oscyluje w granicach 60 tysięcy.

SBC TOTY

Fot. Futbin

Wszystkie pozostałe newsy o promocji Team Of The Year możecie znaleźć tutaj.