Respawn.pl

Znamy drabinkę fazy pucharowej Blast.TV Major Paris 2023!

Autor: Maks Bartosik
Major w CS:GO

Znamy już ostateczne rozstrzygnięcia fazy legend Blast.TV Major Paris 2023, a co za tym idzie, poznaliśmy też drabinkę fazy pucharowej paryskiego Majora!

We wtorek poznaliśmy trzy ostatnie zespoły, które wywalczyły awans do play-offów Blast.TV Major Paris 2023. Są to FaZe, Into The Breach oraz Apeks, które dołączyły do Heroic, Team Liquid, Vitality, Monte i GamerLegion. Jak prezentuje się drabinka fazy pucharowej ostatniego Majora w CS:GO, która wystartuje już w czwartek?

Ćwierćfinały Majora

Już na sam start ćwierćfinałowych zmagań czeka nas prawdziwy hit. W czwartek o godzinie 15:00 naprzeciw siebie staną duńskie Heroic oraz FaZe. Oba zespoły otwierają górną część drabinki, w której znalazły się także Monte z Krasnalem w składzie i GamerLegion dowodzone przez Siuhego. Te dwa zespoły zmierzą się ze sobą w piątek o 15:00.

Z kolei w dolnej drabince znaleźli się reprezentanci Team Liquid oraz Apeks, którzy zmierzą się ze sobą w piątek o 19:00. Wcześniej jednak, bo w czwartek o tej samej porze czeka nas mecz, w którym Vitality podejmie Into The Breach z Rallenem w składzie.

Zwycięzcy meczów ćwierćfinałowych awansują do półfinałów, które odbędą się w sobotę 20 maja. Wielki finał Blast.TV Major Paris 2023 zaplanowany jest na niedzielę na godzinę 17:00.

Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.