Respawn.pl

ZNAMY DRUŻYNĘ GILLETTE SHARPEST TEAM

Autor: Michał Maćkowski
GILLETTE SHARPEST TEAM

W piątek we Wrocławiu odbył się ostatni turniej kwalifikacyjny offline do Gillette Sharpest Team. Najlepsi zawodnicy z otwartych kwalifikacji online rywalizowali o profesjonalny kontrakt esportowy. Zwycięzcą został Sebastian “szlasky” Szlaski.

Poznaliśmy cały zespół Gillette Sharpest Team

Gillette Sharpest Team to inicjatywa marki Gillette i Polskiej Ligi Esportowej, skierowana do wszystkich fanów gamingu i esportu, której celem jest wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowej.

Za nami cztery tury kwalifikacyjne, w których udział wzięło łącznie 1200 zawodników z całego kraju. Spośród setek utalentowanych graczy do drużyny Gillette Sharpest Team dołączyło czterech najlepszych z najlepszych:

  • Miłosz “Gaca” Gaca
  • Patryk “J0K3R7x” Siajkowski.
  • Maciej “Leg1sito” Pietrzak
  • Sebastian “Szlasky” Szlaski

To właśnie wyżej wymieniona czwórka podpisała profesjonalne półroczne kontrakty z Gillette Sharpest Team, gdzie pod okiem ambasadorów projektu ich kariery niewątpliwie nabiorą tempa. O odpowiedni rozwój graczy zadba Bartosz “bejott” Jakubowski, wicemistrz świata FIFA z kadrą narodową Polski oraz Jakub “Jcob” Weber, czołowy twórca internetowy w tematyce sportowej oraz EA FC.

Finał akcji oraz pełna prezentacja drużyny odbędzie się na “Poznań Game Arena”, czyli popularnym PGA, gdzie co roku spotykają się fani esportu i gamingu na największych tego typu targach w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.