Respawn.pl

Strona główna » Znamy harmonogram początku FIFA 23 Ultimate Team!

Znamy harmonogram początku FIFA 23 Ultimate Team!

Autor: Maks Bartosik

W sieci pojawił się harmonogram początku nowej edycji FIFA 23 Ultimate Team. Kiedy gracze otrzymają dostęp do aplikacji  Web App oraz kiedy będzie można otworzyć pierwsze paczki?

Do premiery FIFA 23 coraz mniej czasu, a gracze już niecierpliwią się, by móc rozpocząć przygodę z FIFA Ultimate Team. Do tego jednak nie jest potrzebna fizyczna wersja gry. Wszystko za sprawą strony Web App, która pozwala graczom zarządzać swoim klubem z poziomu przeglądarki.

Czytaj także: Casillas i Cafu jednak pojawią się w FIFA 23?

Jak co roku, nie trzeba będzie czekać na premierę gry, bowiem aplikacja towarzysząca Web App zostanie udostępniona graczom na tydzień przed oficjalną premierą FIFA 23, czyli w środę 21 września. Z kolei aplikacja na urządzenia mobilne “FIFA Companion” dostosowana pod FIFA 23 pojawi się dzień później, 22 września. Poinformował o tym jeden z community managerów EA Sports, więc możemy uznać te daty za oficjalne.

Aplikacja Web App do FIFA 22 została już wyłączona i nie można z niej korzystać. Po wejściu na stronę wyświetla się komunikat “Aplikacja FUT Web App będzie dostępna wkrótce”.

Kiedy dokładnie możemy spodziewać się uruchomienia FUT 23 Web App? W poprzednich latach była to godzina 19:00. Jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że serwery EA niekoniecznie będą w stanie utrzymać natłok graczy próbujących rozpocząć swoją przygodę z FUT. Jednak jeśli nic się nie wysypie, to pierwsi gracze będą mogli zalogować się na swoje konta już 21 września o godzinie 19:00.