Respawn.pl

Znamy następców siuhego i iM-a w GamerLegion?

Autor: Marcin Kapusta
siuhy

GamerLegion przeczesuje rynek w poszukiwaniu następców Kamila “siuhego” Szkaradka i Ivana “iM-a” Mihaia. W gronie potencjalnych kandydatów znajdują się gracze Into the Breach i ECSTATIC!

Zmiany w szeregach GamerLegion wiszą na włosku. Według ostatnich doniesień, Kamil “siuhy” Szkaradek i Ivan “iM” Mihail mają rozstać się z międzynarodowym kolektywem na rzecz dołączenia odpowiednio do MOUZ i Natus Vincere. Niemiecka organizacja ma już poszukiwać ich następców. Najnowsze informacje reportera neLa z portalu 1pv.fr sugerują, że w gronie potencjalnych kandydatów znaleźli się Sebastian “volt” Mal oraz Marcus “maNkz” Kjeldsen.

Duńczyk przejmie pałeczkę prowadzącego od siuhego?

Obowiązki prowadzącego od siuhego ma przejąć Marcus “maNkz” Kjeldsen, który od listopada 2021 roku występuje w ECSTATIC. Pod banderą rodzimej organizacji zwyciężył trzecią odsłonę Pinnacle Fall Series i piąty sezon European Pro League, a także sięgnął m.in. po wicemistrzostwo internetowych finałów cyklu CCT 2023. Pod jego wodzą duńska drużyna zaliczyła ogromny progres, a obecnie plasuje się na rekordowym 27. miejscu w światowym rankingu HLTV.

W buty iM-a ma wejść obecny reprezentant Into the Breach, Sebastian “volt” Malos. 21-latek utożsamia się z wyspiarskim klubem od zaledwie czterech miesięcy. Niemniej podczas tego krótkiego pobytu zwyciężył wiosenną odsłonę ESL Mistrzostw Wielkiej Brytanii oraz sensacyjnie dotarł do ćwierćfinałów paryskiego Majora.

Jeżeli plotki potwierdzą się, skład GamerLegion będzie wyglądał następująco:

  • Denmark Frederik “acoR” Gyldstrand
  • Sweden Isak “isak” Fahlen
  • Belgium Nicolas “Keoz” Dgus
  • Denmark Marcus “maNkz” Kjeldsen
  • United Kingdom Sebastian “volt” Malos
  • United Kingdom Ashley “ash” Battye (trener)