Respawn.pl

Znamy pary fazy play-off IEM Dallas

Autor: Krzysztof Sarna

Faza grupowa IEM Dallas to już czas przeszły. Już jutro rozpocznie się decydująca walka o tytuł tego turnieju w postaci etapu pucharowego. Znamy już pary i wiemy, komu z kim przyjdzie się zmierzyć w ćwierćfinałach oraz półfinałach. Nie pozostaje nic innego, jak tylko przyjrzeć się zbliżającym się zestawieniom.

Play-offy IEM Dallas nadciągają

Na ten moment w Teksasie mamy dzień przerwy, ale taka wstrzemięźliwość wyjdzie na dobre wszystkim graczom, którzy jeszcze pozostali w turnieju. Do walki o puchar wrócimy już jutro, a dokładnie o godzinie 20:30. Wtedy to w ćwierćfinale spotkają się zawodnicy Astralis i MOUZ. Nie da się ukryć, że te zawody zapowiadają się obiecująco. Obie ekipy po trudach weszły do play-offów i będą “szarpać” swoją grą, by przejść do starcia premiowanego półfinałem. 

CZYTAJ TAKŻE: Kapsuła mistrzów Team Vitality już dostępna w CS:GO!

Równo o północy, w sobotę dojdzie do drugiego i o wiele ciekawszego wydaje się ćwierćfinału. Wówczas na serwerze obserwować będziemy istną śmietankę w postaci reprezentantów G2 Esports i FaZe Clanu. W tym roku drużyny te spotkały się zaledwie raz i starcie to miało miejsce podczas Intel Extreme Masters Katowice. Wówczas  po dwóch mapach lepsze okazały się “Samuraje”. Pod koniec grudnia w półfinale BLAST Premier World Final również 2:0 wygrywali Nikola “NiKo” Kovač i spółka.

W półfinałach natomiast czeka już Heroic, które zagra z wygranym pary Astralis – MOUZ. W drugim tego typu pojedynku natomiast mamy ENCE, które o finał walczyć będzie z lepszym z dwójki G2 Esports – FaZe Clan.

Spotkania fazy play-off IEM Dallas prezentują się następująco:

Ćwierćfinały

Piątek, 20:30:

Astralis vs. MOUZ

Sobota, 00:00:

G2 Esports vs. FaZe Clan

Półfinały:

Sobota, 18:30:

Heroic vs. wygrane meczu Astralis vs. MOUZ

Sobota, 22:00:

ENCE vs. wygrany meczu G2 Esports vs. FaZe Clan

Niedziela, 19:30:

Finał