Respawn.pl

Znamy pierwszy turniej w Counter-Strike 2? Wśród uczestników 9INE!

Autor: Michał Maćkowski
Counter-Strike 2 grafika promująca, update CS2

Czyżby nieoficjalnie znamy pierwszy turniej w Counter-Strike 2? Tak bowiem sugerują informację na jednej z największych stron dotyczących najpopularniejszego FPS’a na świecie! 

Poznaliśmy pierwszy turniej w Counter-Strike 2?

Counter-Strike 2 wciąż znajduje się w wersji Beta i nadal nie wiemy, kiedy oficjalnie doczeka się premiery. To jednak bardzo możliwe, że pierwszy turniej w nową wersję zobaczymy już w październiku, o czym sugeruje serwis Liquipedia na stronie poświęconej tym rozgrywkom.

Według informacji jakie znajdziemy w serwisie, Roobet Cup 2023 będzie rozgrywany już w Counter-Strike 2. Turniej zaplanowany jest na 10 października i ma potrwać aż do 2 listopada. W grze łącznie mamy zobaczyć aż szesnaście zespołów, z czego do tej pory poznaliśmy osiem. Na liście uczestników już teraz znaleźli się między innymi gracze 9INE.

Na ten moment organizator nie potwierdza doniesień!

Sprawa ma się na tyle ciekawie, że podczas ogłaszania turnieju nie była określona wersja gry, w jakiej będą rywalizować zespoły. Roobet Cup 2023 odbędzie się między 10 października a 2 listopada. Łącznie w grze zobaczymy aż szesnaście zespołów, z czego na ten moment poznaliśmy osiem. Pula nagród w turnieju wyniesie 250 000$.

Aktualna lista zespołów w Roobet Cup 2023

9INE Astralis 9Z Ninjas in Pyjamas
BIG Fnatic FURIA Virtus.pro

Więcej informacji o Counter-Strike 2 można znaleźć w naszej specjalnej zakładce.