Respawn.pl

Strona główna » Znamy polską obsadę talentów transmisji IEM Katowice 2022

Znamy polską obsadę talentów transmisji IEM Katowice 2022

Autor: Krzysztof Sarna

IEM Katowice 2022 startuje już jutro! Na dzień przed rozpoczęciem największego i najważniejszego turnieju w roku na polskiej ziemi poznaliśmy polską obsadę talentów, która towarzyszyć nam będzie na transmisji przez prawie dwa tygodnie. Zobaczmy zatem “co to za jedni”.

Bez polskiej transmisji ani rusz! Nie ma opcji przeprowadzenia tak wielkiego oraz znaczącego turnieju, jakim jest IEM Katowice bez polskiej transmisji. W tym roku polska obsada talentów będzie mocna nie tylko pod względem jakości, ale także ilości, ponieważ w studiu ujrzymy łącznie dwanaście osób. 

Rozpocznijmy więc od hostów. Ich łącznie będzie dwóch i nie ma w tym miejscu raczej żadnego zaskoczenia, wszak studio poprawi Kinga Kujawska oraz Filip “Testree” Mątowski. 

Jeśli chodzi o same spotkania, to swoją barwą głosu uraczy nas ikoniczny duet w postaci Macieja “Morgena” Żuchowskiego i Jakuba “Kubika” Kubiaka. Dwójka komentatorów to jednak zdecydowanie za mało, kiedy spojrzymy na to ile spotkań łącznie będziemy mieli okazję oglądać. W Katowicach pojawi się także Jakub “Swelder” Grzegorski, Piotr “Izak” Skowyrski, Radosław “Mad1” Florkowski oraz Michał “Mostow” Mostowiec.

Nie zabraknie również omówienia elementów taktycznych i rozłożenia spotkań na czynniki pierwsze. Środowisko eksperckie składać się będzie z czterech person, którymi kolejno są: Łukasz “Hermes” Pożyczek, Jakub “kuben” Gurczyński, Radosław “jon5ification” Sikora i Jędrzej “Bogdan” Rokita. 

Więcej informacji na temat IEM Katowice 2022 znajdziecie w dedykowanej relacji tekstowej.