Respawn.pl

Strona główna » Znamy polskojęzyczną obsadę Majora PGL Stockholm 2021! Za mikrofonem m.in. Izak i saju

Znamy polskojęzyczną obsadę Majora PGL Stockholm 2021! Za mikrofonem m.in. Izak i saju

Autor: Marcin Kapusta

Już za tydzień startują zmagania w Fazie Pretendentów sztokholmskiego Majora. Ze względu na rangę wydarzenia w polskojęzycznej obsadzie zobaczymy znane i doświadczone nazwiska!

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firm FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Wydarzenie o tak prestiżowym statusie potrzebuje doświadczonej obsady komentatorskiej, dlatego też usłyszymy Piotra “Izaka” Skowyrskiego, Pawła “saja” Pawełczaka, Radka “mad1” Florkowskiego, Łukasza “Hermesa” Pożyczka, Dominika “Domka” Nowakowskiego oraz Jakuba “Sweldera” Grzegorskiego. Organizatorzy przewidują również ciekawych gości w roli ekspertów i analityków, a wśród nich na pewno pojawi się caster ze stajni ESL Polska, Kuba “KubiK” Kubiak.

Harmonogram spotkań pierwszego dnia PGL Major Stockholm 2021 wygląda następująco:

26 października 2021, Wtorek
10:00 FaZe Clan vs Team Spirit
10:00 Astralis vs Copenhagen Flames
11:15 Team Entropiq vs paiN Gaming
11:15 GODSENT vs ENCE eSports
12:30 BIG vs Virtus.pro
12:30 Renegades vs Movistar Riders
13:45 MOUZ vs SHARKS eSports
13:45 Heroic vs TYLOO

CS-owe Mistrzostwa Świata odbędą się 26 października-7 listopada, natomiast ich pula nagród wyniesie rekordowe dwa miliony dolarów. Na placu boju zameldują się aż 24 zespoły, z czego trzy z Polakami na pokładzie. W barwach ENCE eSports wystąpią Paweł “Dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miśkiewicz, natomiast wraz z Evil Geniuses, które rozpocznie zmagania od Fazy Legend, zagra Michał “MICHU” Müller.

Polskojęzyczna transmisja z Majora dostępna będzie na oficjalnym kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego na Twitchu, ale także w telewizji na kanałach Polsat Games. Więcej informacji na temat nadchodzących rozgrywek znajdziecie w specjalnej relacji tekstowej, klikając w poniższy obrazek.