Respawn.pl

Znamy prawdopodobną datę startu letniej wyprzedaży na Steam!

Autor: Michał Maćkowski

Długo wyczekiwana letnia promocja na Steam zbliża się wielkimi krokami. Teraz dzięki przeciekom dowiedzieliśmy się, kiedy najprawdopodobniej gry na największej platformie będziemy mogli kupić w niższych cenach!

Wiele osób czeka na wyprzedaż na Steamie, bowiem wtedy wiele gier można kupić w naprawdę atrakcyjnych cenach. Najbliższa promocja na platformie pojawi się z okazji nadchodzących wakacji i oczywiście z pewnością przyniesie nam kilka, jak nie kilkanaście fajnych tytułów, które ciężko byłoby nam zakupić w tak niskiej cenie.

SteamDB niespodziewanie dla wielu rozpoczęło już odliczanie do letniej wyprzedaży na Steamie, która według strony rozpocznie się 24 czerwca o godzinie 19, oczywiście czasu polskiego. To właśnie wtedy na platformę mają wkroczyć promocyjne ceny, które podobno potrwają do 8 lipca. Są to oczywiście ciągle nieoficjalne doniesienia, jednak SteamDB bardzo często podawało sprawdzone i potwierdzające się w przyszłości informacje.

Strona odwołuje się do wiadomości, jakie Valve wysłało swoim partnerom w sprawie nadchodzącej wyprzedaży. Niewykluczone oczywiście, że platforma ponownie dla swoich użytkowników przygotuje grę i możliwość zdobycia kart, które później możemy sprzedać na rynku społeczności czy wymienić na inne nagrody.