Respawn.pl

ZNAMY TRZECIEGO ZAWODNIKA GILLETTE SHARPEST TEAM

Autor: Michał Maćkowski
Gillette Sharpest Team

W sobotę w łódzkiej Atlas Arenie odbyło się trzecie finałowe wydarzenie Gillette Sharpest Team, którego zwycięzcą okazał się Maciej “Leg1sito” Pietrzak.

Trzeci event finałowy Gillette Sharpest Team miał miejsce w Atlas Arenie, podczas wydarzenia CD-Action EXPO 2024. W zmaganiach wzięło udział 4 najlepszych graczy eliminacji, a w finale spotkały się dwie wschodzące gwiazdy polskiego esportu – Sebastian “szlasky” Szlaski oraz Maciej “Leg1sito” Pietrzak. Spotkanie było bardzo wyrównane, obfitowało w piękne bramki, ale ostatecznie kontrakt w Gillette Sharpest Team wygrał Leg1sito.

Co ciekawe, rywalizacja tych dwóch młodych graczy trwa od dłuższego czasu. Kilkukrotnie mieli oni okazję grać przeciwko sobie, jednak kibice najlepiej pamiętają finałowe starcie podczas rozgrywek PGE Nowy Poziom PLE w Łomży. Wówczas lepszy okazał się szlasky. Teraz Pietrzak skutecznie się zrewanżował i na pewno warto czekać na kolejny etap rywalizacji obu zdolnych zawodników. Wydarzenie finałowe odbyło się w łódzkiej Atlas Arenie i było częścią wydarzenia CD-Action
EXPO 2024.

Oprócz możliwości obejrzenia zmagań finałowej czwórki, ustawiały się kolejki chętnych na rzucenie wyzwania ambasadorowi projektu i wicemistrzowi świata z kadrą narodową – Bartoszowi “bejott” Jakubowskiemu. Każdy, kto podjął się rywalizacji mógł wygrać upominki Gillette Sharpest Team.

Kolejne kwalifikacje do drużyny Gillette Sharpest Team odbędą się już 22-23 czerwca. Tym razem opiekę nad graczami sprawować będzie Jakub “Jcob” Weber, popularny twórca internetowy o tematyce piłkarsko-gamingowej. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w ostatniej turze kwalifikacyjnej na: www.sharpestteam.pl

Gillette Sharpest Team to nowa inicjatywa marki Gillette i Polskiej Ligi Esportowej, skierowana do wszystkich fanów gamingu i esportu, której celem jest wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowej.

O Gillette

Gillette, marka, która pomaga mężczyznom wyglądać i czuć się jak najlepiej każdego dnia, wkracza w świat esportu, rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Esportową. Efektem tej kooperacji jest wyjątkowa inicjatywa: Gillette Sharpest Team to nowy projekt organizowany przez markę Gillette we współpracy z Polską Ligą Esportową, którego celem będzie wyłonienie najbardziej obiecujących talentów polskiego esportu, stworzenie drużyny wschodzących gwiazd EA Sports FC i umożliwienie im rozpoczęcia profesjonalnej kariery esportowe. Zawsze i wszędzie tam, gdzie mężczyźni chcą czuć się i wyglądać jak najlepiej, marka Gillette jest gotowa im pomóc – niezależnie od tego, czy chodzi o dokładne golenie przed streamem, czy idealne przycięcie brody przed ważnym turniejem. Gillette wspiera mężczyzn idealnymi rozwiązaniami dopasowanymi do każdej potrzeby w zakresie golenia i stylizacji.

O Polskiej Lidze Esportowej

Polska Liga Esportowa to lider branży esportowej w Polsce i czołowy organizator rozgrywek esportowych w Europie Środkowo – Wschodniej. PLE ściśle współpracuje z największymi producentami gier, takimi jak Riot Games, oraz czołowymi podmiotami sportowymi, jak PGE Polska Grupa Energetyczna i Polski Związek Żeglarski. PLE tworzy rozgrywki na wszystkich poziomach zaawansowania. Ponadto, Polska Liga Esportowa prezentuje się̨ jako dynamiczna organizacja gotowa dostarczyć́ nie tylko innowacyjne wydarzenia, akcje specjalne, aktywacje marek i projekty contentowe, ale także kompleksowe rozwiązania w obszarze technologii.