Respawn.pl

Znamy wszystkich uczestników BLAST Fall Showdown; Przed 9INE nie lada wyzwanie

Autor: Michał Maćkowski

9INE zna już wszystkie zespoły, z jakimi być może przyjdzie się zmierzyć w walce o ostatnie miejsca na finałach aktualnego sezonu BLAST Premier. Jako ostatni miejsce zapewnili sobie gracze Cloud9.

Cloud9 bez niespodzianki melduje się na BLAST Fall Showdown

BLAST Fall Showdown to ostatnia szansa dla zespołów, aby zagrać na światowych finałach tej ligi. Wśród uczestników zobaczymy zespoły z kwalifikacji, ale także formacje które nie najlepiej poradziły sobie w pierwszym etapie jednej z najbardziej prestiżowych rozgrywek.

Teraz wiemy już, kto ostatecznie powalczy o tylko jedno miejsce na finałach BLAST Premier Fall. Oczywiście najbardziej Polaków cieszy widok polskiego 9INE, które awansowało z kwalifikacji. W grze o tylko jedno miejsca w ostatniej części tego sezonu zobaczymy także Pawła “dycha” Dycha reprezentującego barwy ENCE,  Macieja “F1KU” Miklasa z OG oraz Mateusza “mantuu” Wiśniewskiego grającego w BIG.

Jako ostatni na liście uczestników zdążyli zameldować się gracze Cloud9, którzy bez większych problemów wygrali wschodnie kwalifikacje. Nieco wcześniej z nordyckich kwalifikacji w BLAST Fall Showdown zameldowali się gracze Victory Zigzag, którzy niespodziewanie pokonali w fazie grupowej MOUZ w składzie z Kamilem “Siuhym” Szkaradkiem.

Lista wszystkich uczestników BLAST Fall Showdown

Heroic G2 ENCE 9INE
Cloud9 Victory Zigzag OG Movistar Riders

BLAST Premier Fall Showdown odbędzie się między 4 a 8 października. Łącznie w grze o jedno miejsce na finałach i pieniądze z puli nagród 67 500 dolarów powalczy osiem zespołów.