Respawn.pl

Starladder Regional Minor Championship – znamy wszystkie drużyny

Autor: Sergiusz Lelakowski

W dniach 11-13 listopada odbędzie się jeden z głównych przystanków przed właściwymi kwalifikacjami do majora – minor regionu CIS.

 

Osiem drużyn, głównie z Rosji powalczy o dwa sloty na majorze ELEAGUE, planowanym na styczeń. Oprócz tego do wygrania jest 50 000$, czyli już samo zakwalifikowanie się do minora gwarantuje jakiekolwiek nagrody.

W zamkniętych kwalifikacjach większości z zaproszonych drużyn udało się przedostać do wspomnianej imprezy. Wyjątek stanowią tu ANOX i Preparation, którym nie udało się nawet wyjść z grupy.

Nie przedłużając jednak, poniżej znajduje się lista drużyn walczących o dwa sloty we właściwych kwalifikacjach do majora ELEAGUE.

TengriALLINs4sSpirit
VwSzARLANSQuantum Bellator FireEYESports

Jak zostało wcześniej wspomniane, zorganizowany przez Starladder minor odbędzie się w dniach 11 – 13 listopada. Przypomnijmy, że dwie zwycięskie drużyny w ostatnim etapie eliminacji będą musiały pokonać chociażby Ninjas in Pyjamas. Przypomnijmy, że GeT_RiGhT i spółka nie wyszli z grupy na ESL One Cologne 2016 i nie zachowali statusu “legendy”