Respawn.pl

Znamy zwycięzców chowanego od Grześków w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski
Grześki, CS:GO

Za nami kolejna świetna zabawa pod patronatem Grześków. Tym razem na transmisji u Jacob4TV widzowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w chowanego w CS:GO i zgarnąć super nagrody! 

CS:GO to nie tylko gra drużynowa, ale dzięki rozbudowanej mechanice, możemy bawić się na wiele sposobów, co ponownie pokazały Grześki! Na specjalnej transmisji u Jacob4TV widzowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w chowanego i ukryć się między innymi na Mirage!

Poznaliśmy mistrzów CS:GO w chowanego!

Świetna zabawa wyłoniła zwycięzców chowanego w CS:GO! Podczas prawie dwugodzinnej zabawie rozegrane zostały cztery rozgrywki i wyłoniono aż czterech zwycięzców. Najpierw widzowie mieli okazje schować się na mapie pokrytej śniegiem i z motywem świątecznym. Ostatecznie rozgrywka zakończyła się po dziesięciu minutach, a zwycięzcą został koperszef, który schował się w fabryce prezentów Świętego Mikołaja! Dzięki tej kryjówce gracz od Grześków otrzyma 100 złotych!

W drugim  i trzecim pojedynku gracze mieli okazję pochować się na mapie Ben’s House, która oczywiście dostępna jest dla wszystkich na Steam. Na tej mapie rozgrywki kończyły się najszybciej, bo już po pięciu i dziewięciu minutach. Tym razem dla Jacob4TV znalezienie wszystkich widzów ukrytych na mapie nie stanowiło większego problemu. Podczas pierwszej rozgrywki najlepszą kryjówką popisał się Ultim, a następnie J4si3.

Mirage pogromcą Jacob4TV

Na sam koniec widzowie mieli okazje schować się na największej podczas rozgrywek mapie – Mirage. Jak wiemy, plansze z puli trybu turniejowego po odblokowaniu tekstur mają wiele ukrytych miejscówek, które nie łatwo znaleźć. O tym przekonał się właśnie Jacob4TV, który szukał graczy ponad 20 minut i bez pomocy widzów mogłoby to trwać jeszcze dłużej.

Na polskiej mapie widzowie wykazali się sporą kreatywnością i znajomością planszy, dzięki czemu rozgrywka trwała najdłużej. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Łałsik, który schował się w tym samym miejscu, co drugi gracz o nicku Abdul, czyli nad wejściem prowadzącym do pałaców na A.

Uciekaj do strefy! 

Na sam koniec Jacob4TV sprawdził inne umiejętności graczy na mapie ze specjalnymi strefami, na których trzeba było znaleźć się w odpowiedni czasie, bo inaczej odpadało się z gry! Sprytem i strzelaniem popisywał się gracz o nicku Jacob to NPC, który zgarnął za zwycięstwo 100 złotych. Każdy zawodnik we wszystkich grach, który zajął drugie miejsce otrzyma specjalne paczki od Grześków wypełnione słodkościami i gadżetami!

paczuszka grzeskowMateriał powstał przy współpracy z agencją WE!RE Fantasy