Respawn.pl

Zniszcz wszystko! Powstało Inferno z możliwością niszczenia obiektów

Autor: Michał Maćkowski
Inferno

Twórcy map potrafią zrobić praktycznie wszystko, a dobrym tego przykładem jest przerobiona mapa Inferno, na której możemy zniszczyć praktycznie wszystko. 

Warsztat Steam to nieco świat niekończących się pomysłów społeczności. Dwa dni temu w warsztacie pojawiło się nietypowe Inferno, które możemy praktycznie zrównać z ziemią, dzięki między innymi zmianie struktur oraz ładunkom wybuchowym dostępnym w naszym ekwipunku.

W tym spin-offie Inferno możesz być świadkiem wszelkiego rodzaju zniszczeń, od małych spadających doniczek, po spadające wieże – to, co się stanie, zależy wyłącznie od Ciebie (i czasami od kurczaków)” – czytamy w opisie mapy w warsztacie Steam.

Na czym więc polega Destructible Inferno? Jest to odwzorowana mapa Inferno, na której możemy grać w takich trybach jak: Uproszczony, Wingman czy rankingowy. W ekwipunku terrorysty dostępne są specjalne ładunki wybuchowe, które mogą na swojej drodze zniszczyć praktycznie wszystko. To umożliwia graczom ciekawszą zabawę, wychodzenie przez ściany czy niszczenie osłon. Jednak z takiego rarytasu w wyżej wymienionych trybach mogą korzystać tylko terroryści. Jeżeli chcecie, aby antyterroryści także mogli używać ładunków wybuchowych, to mapkę należy włączyć w trybie swobodnym.

Przeczytaj więcej – wywiad z autorem mapy Destructible Inferno

Co ciekawe autorem mapy jest Polak, który wykonał kawał dobrej roboty i zasłużenie otrzymał gratulacje i podziękowania od społeczności. Jeżeli zdecydujecie się zagrać na zniszczalnym Inferno, to uważajcie na niektóre tekstury, bowiem silnik CS:GO może spowodować, że nie wyjdziecie już ze ściany lub podłogi. Autor mapy zaleca także grę z innymi graczami, bowiem boty nie potrafią obsługiwać ładunków wybuchowych.