Respawn.pl

Strona główna » Zobacz jak wygrać esportowe gadżety!

Zobacz jak wygrać esportowe gadżety!

Autor: Krzysztof Sarna

Pierwsza część brazylijskiego Majora już za nami. Pierwsze osiem ekip pożegnało się z Rio de Janeiro. Już dziś rozpoczyna się drugi z etapów, a więc faza legend. Z tego powodu nasz sponsor strategiczny, eWinner przygotował specjalną promocję, w której można wygrać esportowe gadżety. 

Rozpoczynający się dziś etap legend to nie tylko okazja do oglądania czy obstawiania spotkań. Dzięki naszemu partnerowi, eWinnerowi można także wygrać esportowe gadżety, którymi przecież nikt nie pogardzi. 

Esportowe gadżety do zgarnięcia z okazji IEM Rio!

Co zatem należy zrobić, by owe “fanty” zgarnąć? Należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Pierwszą z nich jest wzięcie udziału w rankingu, który rozpoczyna się dziś i potrwa do następnej niedzieli, 13 listopada. Owo zestawienie odnosi się natomiast do najwyżej trafionego kursu. Następnie trzeba postawić kupon. Wykorzystujemy swoje typy i posyłamy kupon za minimum 10 PLN z 1 wydarzeniem z esportowej oferty. eWinner będzie brał pod uwagę kupony z najwyżej trafionym kursem właśnie z okresu 5-13 listopada. 

Jeżeli wygracie kupon, wówczas nie pozostaje nic innego, jak tylko sprawdzić swoją pozycję w rankingu. Jednocześnie dostrzeżemy, jaka nagroda na nas czeka. 

No właśnie, ale o jakich gratyfikacjach mowa? W stawce widnieje koszulka “Momenty” CS:GO, sprzęt gamingowy SPC Gear, czyli klawiatury, myszki czy słuchawki. Na tym nie koniec, ponieważ można także zainkasować punkty w Klubie eWinner i extra nagrody za najwyższą stawkę kuponu i największą liczbę zdarzeń. 

Więcej szczegółów przeczytacie klikając poniższy banner.

Przegraj i otrzymaj zwrot!

Rozpoczynająca się dziś faza legend w Rio de Janeiro na Majorze Intel Extreme Masters to bardzo fajny moment na to, by po raz pierwszy postawić swój kupon, jeżeli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście. eWinner nieustannie jest otwarty na nowych graczy. Wystarczy jedynie założyć konto u tego bukmachera i obstawić kupon. W razie gdy ten okaże się przegrany, wówczas otrzymacie zwrot środków pomniejszony o kwotę podatku. Z tego miejsca należy zdradzić pewien lifehack, bowiem z kodem ‘RESPAWN’ kwota zwrotu może wynieść do 110 PLN! Informacje na temat tej kampanii znajdziecie klikając poniższy banner. 

Esport bez podatku!

Każdy z nas lubi wygrywać i mieć dużo. Jeżeli chcielibyście wygrywać jeszcze więcej, to eWinner ma dla każdego świetną propozycję, a mianowicie promocję “Esport bez podatku”! Jeżeli kupon okaże się wygrany – wówczas zwycięska kwota będzie powiększona. To wszystko za sprawą tego, że od stawki nie jest odejmowany podatek, bowiem nim zajmuje się bukmacher. Wszystkie niezbędne szczegóły tej akcji znajdziecie po kliknięciu poniższego bannera.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.