Respawn.pl

Strona główna » Zwrot do 110 PLN za pierwszy zakład w eWinner na esport!

Zwrot do 110 PLN za pierwszy zakład w eWinner na esport!

Autor: Marcin Skrętkowicz

eWinner to legalny, polski bukmacher działający na rynku od roku. Mimo to już może pochwalić się solidną ofertą na esport – Counter-Strike, League of Legends oraz inne czołowe tytuły. eWinner dla czytelników respawn.pl przygotował specjalny bonus powitalny z kodem rejestracyjnym RESPAWN.  

eWinner przygotował dla nowych graczy bonusowy pakiet powitalny. Za pierwszy zagrany kupon przysługuje zwrot do 110 PLN. Jak to konkretnie działa?

  1. Załóż konto, pamiętając o zaznaczeniu opcji „Chcę otrzymać zwrot za pierwszy zakład” w pierwszym kroku rejestracji. Istnieje możliwość szybkiej rejestracji bez weryfikacji – do obstawiania nie jest wymagany skan dokumentów. Aby uzyskać wyższą ofertę powitalną, w polu kod promocyjny wpisz RESPAWN

Link do rejestracji w eWinner ➡️➡️➡️ ewinner.pl

  1. Pierwszy kupon na koncie objęty jest możliwością zwrotu stawki przy porażce. Należy pamiętać, że do promocji brany jest tylko pierwszy zakład ze stawką minimalną na poziomie 20 PLN. Nie ma żadnych wymagań związanych z kursem czy liczbą zdarzeń.
  2. Przegrałeś? Dostajesz zwrot do 110 PLN – w przypadku porażki kwota (pomniejszona o obowiązkowy podatek 12% od stawki) wraca na konto. W związku z tym maksymalny zwrot otrzyma się po zagraniu stawką 125 PLN. Zwróconą sumę można od razu wypłacić lub grać dalej.
  3. Wygrałeś? To gratulacje 😉

Dodatkowo na pakiet powitalny w eWinner składa się bonus od drugiej wpłaty – 50% do 500 PLN od depozytu.

Jak i co obstawiać w eWinner na Counter-Strike?

Obstawianie CS-a w eWinnerze to nie tylko wskazywanie wygranego danego starcia. Oferta pozwala także między innym na wskazywanie liczby map, dokładnego wyniku starć, liczby rund na danej mapie czy statystyki poszczególnych graczy.

Jeżeli brakuje Ci jakiegoś zakładu, to eWinner w swojej ofercie ma usługę Custom Bet, która pozwala zgłosić dowolne zdarzenie. Wejdź w zakładkę CUSTOM BET i zgłoś pożądany typ. Bukmacherzy ocenią zdarzenie, wystawią do oferty i będziesz mógł obstawić swoją pozycję.

W Polsce możliwe jest obstawianie tylko w zakładach bukmacherskich, które posiadają licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Takim pozwoleniem dysponuje między innymi eWinner, z siedzibą w Gdyni przy ul. Legionów 126-128 (KRS 0000692778; NIP 5862321957; REGON 368141505) – zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Każdy musi być świadomy zagrożeń wynikających z typowania w postaci uzależnienia. Takie zachowania jak chęć odgrywania się po porażkach czy pożyczanie pieniędzy na granie świadczą o tym, że powinno się zaprzestać obstawiania i zwrócić o pomoc. Zakłady bukmacherskie nie są sposobem na zarobek.